Organajzer - izrada - potrebna pomoc u idejama

Moderator: Hobo

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Re: Organajzer - izrada - potrebna pomoc u idejama

Postod BlackPanther » Sub Apr 19, 2014 12:11 am

Ova "torbica" u protectoru kosta 1500 dinara
Slika
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

Korisnikov avatar
Gurman
Pridružio se: Sre Mar 05, 2014 4:12 pm

Postod Gurman » Sub Apr 19, 2014 3:45 am

Za ovolike reklame ocemo torbice dzabe :)
Let There Be Rock!

Korisnikov avatar
BlackPanther

Postod BlackPanther » Sub Apr 19, 2014 12:49 pm

Iz odredjenog ugla gledano i jesu dzabe. U zadnjih 10 godina pohabao sam vise od 10 torbica. Prvo sam kupovao "kineske", onda sam shvatio ono "nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari" pa sam odlucio da umesto 500 din, dam i nekoliko puta vise u nadi da ce mi duze trajati. Preporucili su mi David Jones torbice. Pohabao sam ih tri komada. Nijednu nisam platio manje od 1500 i nijedna nije trajala duze od godinu dana. Protector torbica mi posle godinu dana izgleda kao tek kupljena, to sam vec rekao, a platio sam je 1700 din. Cisto sumnjam da ima kvalitetnija za toliko malo para. Nekada sam hvalio David JOnes torbice, sada hvalim protector. Ko zna, mozda jednog dana hvalim nesto trece :-D. Ali dok ne probam lava, za mene je prase kralj zivotinja ;-)
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

Korisnikov avatar
veselibajker
Pridružio se: Čet Mar 22, 2012 12:24 pm

Postod veselibajker » Sub Apr 19, 2014 1:06 pm

David Jones torbice su ranije bile od jačeg materijala. Prva mi je trajala 2 godine, druga 1 godinu, a treća se ojadila posle dva meseca. Preporučio sam ih radi uzimanja ideja. Protector očigledno slabo plaća kad niko nema para za komad lavetine.
Живи и пусти друге да живе!

Korisnikov avatar
BlackPanther

Postod BlackPanther » Sub Apr 19, 2014 1:15 pm

Pa one tvoje dve su mi delovale da su od finog materijala :-).
Nego...hocemo mi to osmisliti forumsku torbicu? :-D

Korisnikov avatar
Gurman
Pridružio se: Sre Mar 05, 2014 4:12 pm

Postod Gurman » Sub Apr 19, 2014 1:43 pm

Ma super su im torbice a i znaci kad cujem potvrdu od nekog ko ima pa moze iz licnog iskustva da prica . 1700 din. stvarno nije mnogo ali cini mi se ovu sto sam ja gledao da je bila oko 5000 :? mozda je veca ili sam zaboravio, uglavnom videcu. Sto se tice forumske torbice tu vam ja izgleda ne mogu mnogo pomoci jer izgleda da ja trenutno u glavi imam totalno drugaciju zamisao za moje potrebe. Onoliko koliko sam mogao slikama da pomognem to sam uradio. Ako naletim na jos neku sliku postavicu. Mozda avalonu moze vise pomoci sa idejama Hobo ili ovaj drugi clan koji je napravio recenziju za organajzere (ne znam ime sada) posto imaju slicne torbice kakve bi avalon iskoristio kao ideju za forumsku torbicu.
Let There Be Rock!

avalon
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 11:18 am

Postod avalon » Sub Apr 19, 2014 4:36 pm

E naravno - zaista sam zahvalan svima koji su pomogli da dodjemo do nekog resenja.
Sto se tice torbice:
Ja cu sigurno osmisliti i praviti torbicu za sebe. (Toliko sam siguran da nisam hteo da kupim Maxped iako su mi slali mejl i nudili 10% popusta - sto bas i nije neki popust,o bzirom na puno cenu od 20$ - za ta 2 $ neka popiju pice i neka se ne brukaju...)
Nemam nista protiv i prosto bih nekako voleo da se jos neko pridruzi i da napravimo - sto kaze panter - forumsku torbicu...
Kako god bilo da bilo ja cu tokom sledecih nekoliko dana da sazmem ovo sto smo pricali, neke moje misli i zelje i postovacu i ovde.
Onda cemo jedno 2-3 dana da vidimo da li je to to i onda odoh u protektro da pricam sa njima - da vidimo sta oni misle o mojim / nasim predlozima...
Imaju vise iskustva od nas u tome sta moze da se napravi a sta ne moze, mozda naravno i oni budu imali koju ideju, pa cemo onda da vidimo.
U svakom slucaju, kada se bude preciziralo sve, obavesticu sve , pa je moguce i da napravimo neku grupnu kupovinu...
Ne znam ko je vlasnik ovog sajta, ali mozemo da pricamo o dozvoli i da se ime foruma nekako nadje na torbici - ono, kao,
Approved by Outdoors-forum
ili
official outdoors-forum organizer
:)))
stagod:)
U svakom slucaju, ja sam zaista zahvalan svima koji su pokazali interesovanje za moj problem i pokusali da mi pomognu svojim iskustvima i sugestijama...
Nadam se da cu tu zahvalsnot moci da materijalizujem u nekoj pravoj kafani prilikom prvog susreta, a dotle imate samo moje dobre misli :))

Korisnikov avatar
BlackPanther

Postod BlackPanther » Sub Apr 19, 2014 5:41 pm

Mogli bi da prisijemo po jedan onaj forumski amblem na torbice :-)

poljo
Pridružio se: Ned Maj 20, 2012 6:37 pm

Postod poljo » Sub Apr 19, 2014 7:39 pm

Poderah do sada nekolicinu ovakvih torbica i svaka sledeca je bila veca i veca , sad nosim ranac . Naravno krug se zatvorio pa mi treba organizator za "one" stvari da ne rovim po rancu kao kakva ,hm,dama. Jedino sto bi svakako predlozio da dodas u svaki vanjski sav ojacanje ili usivenu gurtnu(uze,kanap,snjura) Time se dobija na cvrstini i trajnosti.

avalon
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 11:18 am

Postod avalon » Sub Apr 19, 2014 8:37 pm

^^^
Ok, ovo je stvarno dobar predlog, hvala
@patner = moze ako nam vlasnik foruma dozvoli da koristimo znak :)

Povratak na “Odeća , Obuća , Transportna oprema”