Prvi nožarski seminar

Seminari, Sajmovi, Takmičenja

Moderator: rista

Korisnikov avatar
Knife
Pridružio se: Sub Okt 23, 2010 8:10 pm

Re: Prvi nožarski seminar

Postod Knife » Pon Jan 28, 2013 1:44 pm

Može se tu napraviti i dobar foto materijal koji pomaga ljudima da lakše i lepše prezentuju kak se i šta radi i sl.
Mnogo toga može da se uradi na tim seminarima :handgestures-thumbupleft: :D
:angelic-blueglow:
Fly on your way like an eagle

Korisnikov avatar
zlatkoanto
Pridružio se: Uto Jul 26, 2011 1:26 pm

Re: Prvi nožarski seminar

Postod zlatkoanto » Uto Maj 07, 2013 2:22 pm

Tema je odavno pocela ,a i odavno napisan zadnji post.Ali ja sam sada tek video,a i procitao, pa bih neku prozborio.Ideja je odlicna,ali po meni je lepse vise se koncentrisati na prakticne stvari nego teoriju.Ili teorija uz praksu.Nesto tipa kovacnica neka najosnovnija, ljudi koji umeju da rade.Po meni mnogo zanimljivije nego mnogo teoretisanja.Teroije moze da se nadje na puno mesta,ali prakticno skoro nigde.Mnogo je lakse onome koji nezna nista o tome da na licu mesta vidi kako majstor radi nego da slusa teoriju pa opet sam proverava sto moze raditi bez seminara.Takve vec skupove cinimi se rade ljudi na drugim mestima.
Naravno problem je organizacija.Ali opet,po meni,netreba se mnogo koncentrisati na neke fensi alate.Jer ako se gleda da se nabavi sva oprema onda je skup prilicno teze odrzati.Dovoljno je neka vatrica ili na ugalj ili na gas,nakovanj ,par klesta i cekica,poneka turpija,magnet i to je za pocetak sasvim dovoljno.A kasnije kada to zazivi moze se ubaciti i neki mehanicki cekic,i par elektricnih alata da bi se kompletirao seminar sa damaskusom.Ali za pocetak dovoljno nesto sasvim osnovno.Eto toliko.Nadam se da nisam prete3rao.Pozdrav :D
[b][i]zlatko[/i][/b]

Povratak na “Okupljanja”