Takmicenje za izbor "najboljeg outdoors cooking noza"

Seminari, Sajmovi, Takmičenja

Moderator: rista

Korisnikov avatar
mikimi
Pridružio se: Čet Nov 24, 2011 10:10 pm

Re: Takmicenje za izbor "najboljeg outdoors cooking noza"

Postod mikimi » Čet Jun 11, 2015 8:40 pm

Sva sreća, pa ste na vreme javili, nešto manje od 48 sati pre početka !!

Malo neozbiljno, a ? :naughty:

Ostaje da čekamo da ZALADI, kraj godišnjih odmora, lepo vreme...

Vidimo se na jesen !!! :handgestures-thumbupleft:

Korisnikov avatar
rista
Site Admin
Pridružio se: Sre Nov 24, 2010 9:56 pm

Postod rista » Čet Jun 11, 2015 11:23 pm

Zaista mi je zao sto je ovako ispalo, posto znam da se dosta ljudi radovalo okupljanju i druzenju a takodje i prilici da vidi razne radove domacih majstora. Cim sam obavesten o odlaganju okacio sam i na forum verotano je bilo nade da jos majstora ceka poslednji minut za projavu posto je to cesto bila praksa ranije. Brzo ce proleteti i ta cetiri meseca bez brige.

Korisnikov avatar
ninoslavt
Nožar
Pridružio se: Sub Okt 23, 2010 7:00 pm

Postod ninoslavt » Pet Jun 12, 2015 10:52 am

Meni je drago sto se prica odlaze. Jesam sebican, al' sta ces! Onako bih propustio hepening a ovako cu ipak moci da dodjem. Jes' da valja cekati, ali nema veze.

Korisnikov avatar
Hobo
Site Admin
Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 8:16 pm

Postod Hobo » Pet Sep 18, 2015 10:29 am

Prevalili smo polovinu Septembra, organizator se ucutao... Da li ce biti najavljenog desavanja ili da trazimo neko drugo resenje?

Korisnikov avatar
Pilgrim
Pridružio se: Uto Feb 21, 2012 10:01 pm

Postod Pilgrim » Čet Sep 24, 2015 9:22 pm

Kao jedan od organizatora,red je da se javim. Na žalost,moraćemo da potražimo drugo resenje jer zbog privatnih obaveza nismo u mogućnosti da se prihvatimo organizacije.
Nadam se da ćete pronaći rezervno resenje a mi možda na proleće osmislimo neki popravni.

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Postod BlackPanther » Čet Sep 24, 2015 11:11 pm

Prosli put ste se oglasili dva dana pred dogadjaj i to tek nakon sto je neko pitao. Sada se opet oglasavate tek nakon sto je Hobo pitao. Da nije pitao, ko zna kada bi ste nas obavestili da nicega nece biti. Zaista neozbiljno ako ste se vec prihvatili uloge organizatora :-/.
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

Korisnikov avatar
Pilgrim
Pridružio se: Uto Feb 21, 2012 10:01 pm

Postod Pilgrim » Sub Sep 26, 2015 9:51 pm

Sto se tice oglasavanja pre takmicenja,nisi u pravu. Za oglasavanje nakon pitanja za jesenje jesi,ali posto najavlju miholjsko leto slobodno mozeš da se prihvatiš organizacije,rado ću ucestvovati i pride povesti familiju da kibicuju.

divlji pecarosh
Pridružio se: Uto Nov 16, 2010 5:44 pm

Postod divlji pecarosh » Sub Sep 26, 2015 10:23 pm

Pozdrav!
Nije resenje da se prozivamo...
Treba da se izvuku pouke(sad se vidi da je bila greska sto se ipak nije odrzao skup letos...)
Kakve su sanse da se iskombinujemo i da ipak 2015 godina ne prodje bez okupljanja?
Svako dobro

Korisnikov avatar
Hobo
Site Admin
Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 8:16 pm

Postod Hobo » Sub Sep 26, 2015 11:30 pm

Pilgrim napisao:Sto se tice oglasavanja pre takmicenja,nisi u pravu. Za oglasavanje nakon pitanja za jesenje jesi,ali posto najavlju miholjsko leto slobodno mozeš da se prihvatiš organizacije,rado ću ucestvovati i pride povesti familiju da kibicuju.

Istini za volju, informacija o odlaganju takmicenja objavljena je nepunih 48 sati od termina zakazanog za pocetak - Ristin post od 11.06. u 10,29 (ako se ne varam) a da se proveriti jednu stranicu unazad. Nema potrebe za prozivanjem bilo koga oko organizacije jer ima zainteresovanih ali odrzavanje takmicenja zavisi pre svega od odziva majstora/takmicara. Za nasa neformalna druzenja nikada nije bilo problema u organizaciji ;)

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Postod BlackPanther » Pon Okt 05, 2015 5:57 pm

Pilgrim napisao:Sto se tice oglasavanja pre takmicenja,nisi u pravu. Za oglasavanje nakon pitanja za jesenje jesi,ali posto najavlju miholjsko leto slobodno mozeš da se prihvatiš organizacije,rado ću ucestvovati i pride povesti familiju da kibicuju.

Bio sam na godisnjem, bez interneta, pa tek sada vidim da se ovde pisalo.
Sto se tice toga da li sam u pravu, tu su i datumi i satnice svih obavestenja pa je lako izracunati ko je u pravu.
Sto se organizacije tice, ja vas nisam terao da budete organizatori. Ali mi ovde nismo deca. Ako ste vec nesto preuzeli kao svoju odgovornost i to ovde javno objavili, onda je redno da se ta odgovornost ispostuje. Kao student sam organizovao zurke. Mislite da bi mi iko dosao na nesto sto ja organizujem da sam u nekom trenutku dva dana pred zurku rekao "Zurka se odlaze za tad i tad", a onda dosta kasnije "ej, znate sta, zurke nece ni biti, ali evo organizujte je svi vi koji ste hteli da dodjete kod mene, pa cu ja doci kod vas"?
Niti sam bio, niti kibicovao, niti dovodio familiju.

U krajnjem slucaju, ne pravi se noz takmicarac za jedan dan, pa da se ne zna na vreme da li uopste ima takmicara i koliko ce ih biti.

Za sledeci put (ako ga bude bilo) je najbolje da se okaci predlog ideje takmicenja (kao sto je ovde bilo "outdoors cooking"), pa svi voljni neka naprave noz u odredjenom roku (tip mesec-dva od objave ideje), pa ako se prijavi dovoljan broj takmicara sa uradjenim nozem, lepo se dogovori termin demonstracije, makar i mesecima kasnije, ali je bar sigurno da su nozevi vec napravljeni i da takmicara ima, pa se samo na lepo vreme ceka. Ovako je glupo razmisljati i o vremenu i obezbedjivati lokaciju i jos svasta nesto, a ni nozeva ni takmicara ni za lek.
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

Povratak na “Okupljanja”