NOŽARSKI FESTIVAL U MRČAJEVCIMA - Najbolji camp nož

Seminari, Sajmovi, Takmičenja

Moderator: rista

Korisnikov avatar
gravesen
Pridružio se: Sre Avg 24, 2011 10:25 pm

Re: NOŽARSKI FESTIVAL U MRČAJEVCIMA - Najbolji camp nož

Postod gravesen » Sre Jul 09, 2014 3:20 pm

Bravo Gurmane za ostro oko!Ja pokusavam danima da otkucam poruku vezanu za taj noz sto Hobo delje slamcicu :D .Upao mi u oko samo tako!Da li ga je neko uporedo "pro :handgestures-thumbupleft: bao" ?
''Aл тирјанству стати ногом за врат, довести га к познанију права, то је људска дужност најсветлија'' !

'' И ратне му товаре злочине,што је кости бранио очиње, бранио је Српство од дивљака и чувао гробове предака.''

Korisnikov avatar
Hobo
Site Admin
Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 8:16 pm

Postod Hobo » Sre Jul 09, 2014 3:25 pm

Nije bilo uporednih proba (ustvarim nije bilo nikakvih proba) sa Ninovim Scagelom. Mada, moogu da uprilicim nekakvo seckanje sa njime, Borkovim takmicarskim nozem, Trail Masterom i slicnim slotijama... Naravno, ako se vlasnik slozi sa time. Ali slike ne ocekujte jer ne mogu da masem nozem i slikam :character-oldtimer:

Korisnikov avatar
gravesen
Pridružio se: Sre Avg 24, 2011 10:25 pm

Postod gravesen » Sre Jul 09, 2014 7:13 pm

I Borkov i Ninov noz kod tebe u isto vreme,em smes da se igras sa njima :SAK: ...e to je zivot! :D .Onda apelujemo na Nina za neku fotografiju,podatak...(tezinu znamo :mrgreen: )
''Aл тирјанству стати ногом за врат, довести га к познанију права, то је људска дужност најсветлија'' !

'' И ратне му товаре злочине,што је кости бранио очиње, бранио је Српство од дивљака и чувао гробове предака.''

Korisnikov avatar
Pathfinder
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 1:13 pm

Postod Pathfinder » Sre Jul 09, 2014 7:27 pm

Pozdravljam organzatore ovog skuuuupa... pozdravljam sve učesnike, takmičare, stare, nove, publiku, kibicere, slikare..pozdravljam lepe slike koje su lepo dočarale onima koji nisu došli..bogumi prijatno sam iznenađen, kako je izgledalo pre par meseci ono, lep odziv baš, i čini mi se da jest takmičenje svaki put sve bolje. :handgestures-thumbupleft:
Nego dosadni vam ti noževi, ajde sledeći put sekire? :character-oldtimer: :obscene-drinkingcheers:
What is steel compared to the hand that wields it?

Korisnikov avatar
Mitosaurus
Pridružio se: Uto Jan 08, 2013 8:29 am

Postod Mitosaurus » Sre Jul 09, 2014 7:50 pm

Nego...pored sebe i Saleta, ne videh ni (an)Druida...mi s javismo a di je on??? :confusion-confused:
ISTERUJEM ZLO - UTERUJEM DOBRO

Korisnikov avatar
scgracke
Pridružio se: Sre Jan 04, 2012 1:17 am

Postod scgracke » Čet Jul 10, 2014 8:25 pm

Svaka cast organizatorima i ucesnicima! :handgestures-thumbupleft: Jos jedno uspelo i kvalitetno takmicenje! Samo tako nastavite!
Twitter and Facebook are useless websites. I hope they both just die out.
For that to happen though they will need to be replaced by an even more worthless website.

Korisnikov avatar
Hobo
Site Admin

Postod Hobo » Čet Jul 10, 2014 9:37 pm

Mitosaurus napisao:
SlobaBG napisao:
Нећете да ме преварите, хоћу да знам колики је мој део!!! :violence-guntoting:

Oko 700 grama :mrgreen:

Čim se vratim... :confusion-waiting:

Tvoj je kraci od (P)Ohotnikovog. Danas mi pokazao Borko :teasing-poke: :banana-ninja:

Korisnikov avatar
Dane
Pridružio se: Sub Dec 18, 2010 3:23 pm

Postod Dane » Čet Jul 10, 2014 10:17 pm

Cestitke organizatorima i bravo za pobednika.
Ne znam kako uspeva, ali Rista ima skoro uvek najlepsi noz na takmicenjima, lako se propoznaje njegov rad. :handgestures-thumbupleft:

Korisnikov avatar
ninoslavt
Nožar
Pridružio se: Sub Okt 23, 2010 7:00 pm

Postod ninoslavt » Pet Jul 11, 2014 10:39 am

Evo koja mudra i od "nepodmitljivog" clana zirija. :D Oni koji su propustili ovaj "ivent" u Mrcajevcima, mogu samo da zale. Jer, propustili su dobru zabavu, dobro drustvo, dobru klopu (ok, i ja sam ali iz opravdanih razloga), da vide najnovije radove nasih majstora i majstora (u jednini, tj. mene)...
Ambijent je stvarno lijep, i necu pretjerati ako kazem da je odlican za organizaciju ovakvih dogadjaja. Sto se organizacije tice, mislim da je jedini znacajan propust u takmicenju bio odsustvo Mite Bekrije, Odiseja ili nekoga od onih sto se malo bolje razumijiju u anatomiju. Ipak se ovdje radilo sa ekstremno ostrim alatima i to na prilicno opasan nacin. Sem jednog ili dva sitna reza (nista strasno ni neobicno) nije bilo incidenata. Sto opet govori i o sposobnostima takmicara.
Od svih disciplina, po meni je bila najatraktivnije presjecanje grede. Pogotovo bih izdvojio Tislera (mada, on se sam izdvojio rezultatom) i to kako covjek sigurno barata sa nozem... Ja ono ne bih smio ni u snu da radim, a kamoli uzivo. :text-bravo: Majstore!!!
NAravno, tu je i Hogar, kojeg sam napokon upoznao. Mislim da zavrsnica takmicenja ni izbliza ne bi bila zanimljiva da nije bilo njegovog fenomenalnog nastupa.
E sad, sto se onog famoznog Skagela tice, moracu da se dogovorim sa HObom da ga slika i da iste postavi a ja cu da nesto napisem o njemu. Na zalost, nije mogao da udje u konkurenciju jer je bio pretezak. Ali, o tom, potom.

Korisnikov avatar
Hobo
Site Admin

Postod Hobo » Pet Jul 11, 2014 12:18 pm

Sta da slikam, kakav Scagel, nista ja ne znam. I ko si bre ti uopste? :character-blues:

Povratak na “Okupljanja”