Najefikasniji EDC nož? Drugi izazov za majstore!!!

Seminari, Sajmovi, Takmičenja

Moderator: rista

Korisnikov avatar
Aca Batica
Pridružio se: Pet Feb 22, 2013 12:58 pm

Re: Najefikasniji EDC nož? Drugi izazov za majstore!!!

Postod Aca Batica » Sre Maj 29, 2013 11:06 am

nisam ni ja bio siguran da odgovara temi. naisao na njega pa rekoh ajd da postavim na forum onako da podelim sa bracom ko nije video. izvinjenje ako sam pogresio

Korisnikov avatar
Hobo
Site Admin
Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 8:16 pm

Postod Hobo » Sre Maj 29, 2013 11:52 am

Nista strasno.
Medjutim, treba razlikovati takmicenja u secenju tzv. "cutting competition" (poput prikazanog sa linka) i takmicenja na kojima se porede performanse nozeva (ono sto mi pokusavamo da uradimo). U prvom slucaju, takmicar pravi ili kupuje noz sa kojim kao na trkama, za sto krace vreme pokusava da obavi zadatke. Ako pobedi, ON dobija trofej (na svoje ime) a kako je noz podneo takvu upotrebu nije tema price. Nas opet vise zanima kvalitet i upotrebljivost noza u nazovimo ih, redovnim poslovima i duzem vremenskom periodu. Iako se trudimo, nemoguce je napraviti ovakvu vrstu nadmetanja a da na rezultat ne utice spretnost i sposobnosti korisnika noza. Zato je dozvoljeno da svaki majstor (ako to zeli) angazuje nekoga da "odradi" test. Trudimo se da testovi budu prakticni i smisleni ali i koliko-toliko atraktivni za posmatrace i ucesnike jer ipak zelimo da celom dogadjaju damo i malo zabavnog karaktera.

Korisnikov avatar
Aca Batica
Pridružio se: Pet Feb 22, 2013 12:58 pm

Postod Aca Batica » Sre Maj 29, 2013 12:27 pm

Bio sam na prvom takmicenju drugo sam nazalost propustio ali sam gledao snimak na forumu i mislim da je bilo odlicno. Kao sto rekoh naisao sam slucajno na ovaj snimak pa ajd da podelim. Drago mi je da se razumemo i nadam se da cu ozdraviti do sledeceg takmicenja pa da se i vidimo. :obscene-drinkingcheers:

Korisnikov avatar
Drizzt
Pridružio se: Sre Nov 02, 2016 10:40 pm
Kontakt:

Postod Drizzt » Pet Nov 04, 2016 9:52 am

Pozdrav,
sta se desava sa slikama, jer tema mnogo stara pa su izbrisane ili ... Vidim zadnji post je bio 2013. Jeol ce biti jos nekog okupljanja ?

Bas su mi se gledale slike tih nozeva :(

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Postod BlackPanther » Pet Nov 04, 2016 10:36 am

Slike su sa photo bucket sajta a kod njih pise We're down for maintenance, but we'll be back shortly. :-)
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

Korisnikov avatar
Drizzt
Pridružio se: Sre Nov 02, 2016 10:40 pm
Kontakt:

Postod Drizzt » Pet Nov 04, 2016 11:59 pm

Jel ima da se nadju negde drugde slike i taj video sto se spominje, da je neko postavio na dropbox i sl ? Bas me interesuje ?

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Postod BlackPanther » Sub Nov 05, 2016 9:48 am

Imas sada slike. Vecinom su se povratile. Nema samo nekih koje je kacio @veselibajker, ali ima dovoljno da steknes lep utisak o ucesnicima i pobedniku. Tu je i neki video sa youtube-a.
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

Povratak na “Okupljanja”