Cold Steel Kudu

Moderator: benz

Korisnikov avatar
Hobo
Site Admin
Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 8:16 pm

Re: Cold Steel Kudu

Postod Hobo » Čet Sep 22, 2011 11:10 pm

Mislim da je Kudu od onog Krupp 4116 nerdjajuceg celika.Svejedno, onih par komada koje sam propustio kroz ruke bili su odlicno naostreni. Nas @BR je pre godinu ipo kupio jedan u mom prisustvu i jos uvek nema potrebe da se ostri (doduse, on je manijak sa 200 kg nozeva u kuci pa i nije cudo).

Korisnikov avatar
MWDP
Pridružio se: Pon Jan 10, 2011 1:42 pm
Kontakt:

Postod MWDP » Čet Sep 22, 2011 11:17 pm

A i ne znam koji je meni bio da ne pogledam pre slanja... Dobio sam prošle nedelje dva komada i jedan poklonim prijatelju a drugi ostavim za Milana, i baš nijedan nisam vadio iz kutije jer ne volim da čačkam tuđa sečiva. Veruj mi, da sam video da je tup, sam bih ti ga naoštrio, da se ne blamiramo ni ja ni Kudu... Hobo je u pravu, u pitanju je Krupp 4116, austrijski čelik koji je blizak seriji 420 nerđajućih čelika. E sad u mali offtopic, pre mesec dana sam naručio za jednog drugara dva Pocket Bushman-a sa istim čelikom i bili su blesavo oštri.

I svideo mi se, i zamalo sam zadržao jedan, ali šta da radim kad mi ne treba... Baš je divljačko velik nož
www.edcnozevi.com

https://www.facebook.com/EDCNozevi

MILAN
Pridružio se: Pon Feb 28, 2011 9:55 pm

Postod MILAN » Pet Sep 23, 2011 6:09 am

Uh ala bi se razočarao da si ga ostrio pre mene!!! Pa to je kao da otvaras bombonu a neko je liznuo pre tebe.
Baš nemam dara za recenzije!

Korisnikov avatar
gravesen
Pridružio se: Sre Avg 24, 2011 10:25 pm

Postod gravesen » Pet Sep 23, 2011 11:07 am

Auuuu sad videh na netu ovog pocket bushmana....vala ja bih morao zadrzati jedan za sebe ,odusevljen sam! :bow-yellow:
Ako nije tajna koja je cifra za njega i jel ima kod nas negde da se pazari? Napokon folder za mene :D
P.S. Ovaj "kudu" mmmmm :bow-yellow: ,nazalost kasno sam video u "nudim" da se prodaje :(
'' И ратне му товаре злочине,што је кости бранио очиње, бранио је Српство од дивљака и чувао гробове предака.''
"Nema boja sa Turcima dok ja malo nozem ne proradim"-Zeka Buljubasa

Korisnikov avatar
MWDP
Kontakt:

Postod MWDP » Pet Sep 23, 2011 11:22 am

Pocket Bushman kod nas nema, a izašao je jedno 2300 dinara iz Amerike otprilike. Naručio bih ti ja, da nemam sad jedno četiri druge stvari koje naručujem :D
www.edcnozevi.com

Korisnikov avatar
gravesen
Pridružio se: Sre Avg 24, 2011 10:25 pm

Postod gravesen » Pet Sep 23, 2011 11:26 am

Nema veze...vazno je da ima dobrih ljudi i dobre volje :obscene-drinkingcheers: .Nego kad budes opet otplacivao postarinu bicu spreman :D
'' И ратне му товаре злочине,што је кости бранио очиње, бранио је Српство од дивљака и чувао гробове предака.''
"Nema boja sa Turcima dok ja malo nozem ne proradim"-Zeka Buljubasa

Korisnikov avatar
rista
Site Admin
Pridružio se: Sre Nov 24, 2010 9:56 pm

Postod rista » Pet Sep 23, 2011 2:41 pm

bilo je pre nedelju dana u snajperu u masarikovoj, kazu da im nije stiglo 90% porucene robe i ovo sto dobiju ko na kasicicu...

Korisnikov avatar
MWDP
Kontakt:

Postod MWDP » Pet Sep 23, 2011 8:09 pm

Moguće je da carina ili pošta otaljava svoje, ja čekam paket koji već 3 dana kasni, a to mi se još dosad nije desilo... A da nesreća bude veća, ovaj je baš za mene... Da ne idemo više u offtopic :D
www.edcnozevi.com

Povratak na “Noževi”