Rostfrei automatski stiletto, raritet, molim za pomoc

Moderator: benz

Korisnikov avatar
zorpetus
Pridružio se: Uto Avg 16, 2011 12:39 pm

Re: Rostfrei automatski stiletto, raritet, molim za pomoc

Postod zorpetus » Sre Mar 22, 2017 7:20 pm

Mislim da su te članovi foruma vrlo dobro shvatili pa otud si i dobio odgovore kakve si dobio. Šaljivdžija evidentno ima ali naivnih ovde baš i nema puno. Valjda ovaj komentar ima veze s temom?

Korisnikov avatar
gray_wolf
Pridružio se: Sre Feb 01, 2012 6:23 pm

Postod gray_wolf » Sre Mar 22, 2017 7:26 pm

С' времена на време се појављују људи који мисли да смо јавни сервис за пружање бесплатних информација,или пак они који рекламирају робу коју продају. Лепо је још давно један форумски брат рекао да смо постали сувише отворена организација,може да упадне и пише ко шта хоће,требало би увести неки вид селекције. Још горе је кад се форум умртви,па се овако неко појави,онда сви почну да дискутују са њим,ко да је тема нормална,но добро,морамо имати и неког за јахање.
Болесници иду у болницу,лудаци у лудницу,а будале и даље слободно шетају...

Korisnikov avatar
Pan
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 12:29 am

Postod Pan » Sre Mar 22, 2017 7:46 pm

Valjda treba povremeno podvuci cinjenicu da je forum zabavno-informativno-edukativnog karaktera, tim redom.
A sto se "jahanja" tice, ume ovde da bude i "svako svakog" i "svi na jednog".
A sve u cilju zdravo prijateljske zajebancije i druzenja, makar virtuelnog. Mislim da se mnogima desilo (i meni jedared) da to ne skapiraju u svakom trenutku.

Tako da, kad te "uzmu", moli boga da neko ne izvadi Hilti. :srecica:
Nagazio covek na minu, bice bolje sledeci put. Koncentracija zajebanata na ovom forumu je, jednostavno, velika :mrgreen:

ivan83mk
Pridružio se: Sub Nov 29, 2014 7:17 am

Postod ivan83mk » Sre Mar 22, 2017 8:31 pm

E svasta. Ti rodjo kao prvo da shvatis da "rostfrei" nije marka, vec siroki naziv nerdjajuceg celika koji se koristi za kuhinjski escajg, sto sa druge strane znaci da taj noz ima celik kao onaj slavski sto ne moze ni salamu da presece kako treba.
A sto se tice shvatanja onog sto si hteo da kazes, ja prvi kazem da te nista ne razumem. Ako je uspomena od oca,onda se ne prodaje, ako ti je dao da prodas onda nije uspomena.
Mozes ti lako da nadjes majstora koji ce taj noz da sredi, ali nikada nece da bude u "mint" stanju, jer je takav jedino izasao iz fabrike, a cena tog sredjivanja ce uveliko premasiti REALNU cenu noza.
Od srca ti zelim da prodas noz i za vecu cenu od te koju trazis, ali kad ja ne mogu da prodam noz koji je 100% moj rucni rad, i besprekorne izrade za 25e onda i sam vidis kakve su ti sanse.
Pozdrav i svako dobro!

Korisnikov avatar
t03a
Pridružio se: Uto Mar 27, 2012 9:41 am

Postod t03a » Sre Mar 22, 2017 9:18 pm

Pharaoh014 napisao:Ma da, sibnem tri vopsa i bole me brige i za noz i za vase komentare koji nemaju veze sa temom :)

:obscene-drinkingcheers:

Pa to ti kažem, udri brigu na veselje. :mrgreen: Samo jako! Koliko tebe briga za komentare toliko nas za tvoj nož, i svi srećni, bez sikiracije :chores-chopwood:
scio me nihil scire
ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα hèn oîda hóti oudèn oîda
Tout ce que je sais c'est que je ne sais rien
I know that I know nothing

Korisnikov avatar
StepenWolf
moderator
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 8:34 pm

Postod StepenWolf » Čet Mar 23, 2017 12:30 am

gray_wolf napisao: Лепо је још давно један форумски брат рекао да смо постали сувише отворена организација,може да упадне и пише ко шта хоће,требало би увести неки вид селекције.

Jel taj brat još uvek ovde sa nama? Aj da malo suzimo nagađanja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Korisnikov avatar
gray_wolf
Pridružio se: Sre Feb 01, 2012 6:23 pm

Postod gray_wolf » Čet Mar 23, 2017 12:45 am

Јесте,и небитно је ко је у питању

Pharaoh014
Pridružio se: Sre Mar 22, 2017 3:08 am

Postod Pharaoh014 » Čet Mar 23, 2017 9:02 am

U vezi sa temom bole me brige i za vas mali forum i za vase zajebancije :)
Ajd' zdravo internet nindza ratnici, svako dobro ✋

Korisnikov avatar
odiseys
muzičar
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 4:33 pm

Postod odiseys » Čet Mar 23, 2017 9:56 am

... odavno nije bilo slicne zayabancije na ovom mestu!
A mozda nikad i nije bilo nesto slicno?!

Problem sa "forumima" je najcesce alter ego ucesnika, koji se ponekad i ogleda u njihovim nadimcima.
Druid bi rekao: "na forumu svako ima pravo glasa: i nepismen, i prepismen"
A neko od uvazenih clanova je u Potpisu imao i: Misljenje je kao i guzica - svako ga ima !

Stvar koja pravi razliku na ovom forumu su licna poznantsva clanova u realnom svetu, a ne prepoznavanje atributa nadimaka u virtuelinim diskusijama.
Na pra pocetku su Hogar, i Hobo mudro i blago, sa odmerenim recima sredjivali dvoriste i razvili drugarski i prijatan milozvuk na ovom forumu. Bogdan je uglavnom bio zaduzen za profesionalni razvoj foruma, uz pomoc pametnica kao sto su Sale, Benz, Rista, Vlay i svi ostali....

Hajde da atmosfera i komunikacija koja je odnegovana takva i ostane!
Svako moze da dodje i da pita, a moze i da zaluta.
Slucajno, ili zlonamerno.... njegov izbor - njegova karma!
Svakome treba da se pomogne, a AlterEgo novih i starih clanova ce da pobegne, ili da se pripitomi na starosedeoce
A little flesh, a little breath, and a reason to rule all – that is myself

DakiNS
Pridružio se: Čet Mar 05, 2015 10:18 am

Postod DakiNS » Čet Mar 23, 2017 11:53 am

Razvoj foruma isključivo ovisi o stavu i postupcima moderatora. Ukoliko imaju čvrst nedvosmislen plan razvoja foruma , povremeni padobranci koji su nebitno iz koje namere zalutali , brzo i odlutaju dalje. Često se desi da iza njih ostane smrdljiv trag ali nekada i uvesele članstvo . Meni lično se dopada umerenost i dobronamernost moderatora i članova . Posebno mi se sviđa volja za pomoć novim članovima koji još nisu ni amateri a žele nešto da nauče . Samo napred istim tempom.

Povratak na “Noževi”