Swiss army knife - nož ili gadžet

Moderator: benz

Korisnikov avatar
Hobo
Site Admin
Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 8:16 pm

Re: Swiss army knife - nož ili gadžet

Postod Hobo » Čet Apr 12, 2012 3:05 am

Iz mog ugla - Forester je najbolji izbor (ali nije dobro resenje za u dzep - ja takve stvari nosim u torbici).

Korisnikov avatar
salem
Pridružio se: Čet Mar 29, 2012 10:12 am

Postod salem » Čet Apr 12, 2012 8:21 am

Vlajko76 napisao:Zdravo ljudi,
koji mi noz predlazete da uzmem na mol pumpi,noz bi koristio za svakodnevne potrebe i kampovanja?
FORESTER, HUNTSMAN ili OUTRIDER
evo i linka sa cenama:
http://www.intermol.rs/sr/mol_u_srbiji/sipajte_za_victorinox_proizvode/victorinox_proizvodi/
Markice imam :handgestures-thumbupleft:
Hvala!

Lično, meni su praktičniji 91 mm (Huntsman) za džep i svaki dan, a ako je kampovanje i čest boravak u prirodi onda 111 mm.

Korisnikov avatar
kurjak71
Pridružio se: Pon Sep 19, 2011 11:34 pm

Postod kurjak71 » Čet Apr 12, 2012 9:11 am

Posto bi koristio noz i za kampovanje mislim da je huntsman ipak mali.Znaci Outrider ili Forester sa ravnim secivom ako mislis da u prirodi mozes lepo da seckas hranu i svasta nesto.Idealno bi bilo da za kampovanje imas veci Vic a za svaki dan jedan manji jer nositi Forester svaki dan po gradu nije bas zgodno. :DKnife super su ti kombinacije Wengera i ja volim tu varijantu veci + manji samo sto sam u poslednje vreme poceo oba da nosim svaki dan.Koliko bi te kostalo to zadovoljstvo ako imas neke cene?

Vlajko76
Pridružio se: Sub Apr 07, 2012 4:20 pm

Postod Vlajko76 » Čet Apr 12, 2012 9:14 am

Hvala na savetu,
mozda cu ja i 2 noza uzeti koliko se premisljam! :)
Ovaj CADET mi je isto lep.
A da li su im ove cene zaista povoljne ili je samo ona fora da poskupe 50%,pa kao udare popust a na kraju cena normalna kao svuda!

Korisnikov avatar
kurjak71

Postod kurjak71 » Čet Apr 12, 2012 9:25 am

Cene su sad nesto bolje nego sto su bile, trenutno ces naj vise ustedeti na Outrideru koji je po radnjama oko 3000din dok je Forester u crnoj boji sa prepoznatljivo debljim secivom u radnji 2570din tako da je to sad sve neka mala razlika.Cadet alox nema po radnjama i ja bi ga odma uzeo za te pare.

Vlajko76
Pridružio se: Sub Apr 07, 2012 4:20 pm

Postod Vlajko76 » Čet Apr 12, 2012 9:26 am

kurjak71 napisao:Posto bi koristio noz i za kampovanje mislim da je huntsman ipak mali.Znaci Outrider ili Forester sa ravnim secivom ako mislis da u prirodi mozes lepo da seckas hranu i svasta nesto.Idealno bi bilo da za kampovanje imas veci Vic a za svaki dan jedan manji jer nositi Forester svaki dan po gradu nije bas zgodno. :DKnife super su ti kombinacije Wengera i ja volim tu varijantu veci + manji samo sto sam u poslednje vreme poceo oba da nosim svaki dan.Koliko bi te kostalo to zadovoljstvo ako imas neke cene?

Evo ovde vidi cene
http://www.intermol.rs/sr/mol_u_srbiji/sipajte_za_victorinox_proizvode/victorinox_proizvodi/

Korisnikov avatar
kurjak71

Postod kurjak71 » Čet Apr 12, 2012 9:31 am

Vlajko polednje recenice u postu na koji si odgovorio bile su namenjene Knife-u i odnosile su se na cene Wengera :handgestures-thumbupleft:

Korisnikov avatar
Traveler
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 4:05 pm

Postod Traveler » Čet Apr 12, 2012 9:48 am

@ knife Posto sam shvatio da volis i bajsom da se zaputis u prirodu mislim da je ranger 90.822 + nekoliko inbus i sl bitova odlično rešenje za tebe. Imaš dobar nož + mogućnost sitnih popravki -štelovanja na terenu....
@ vlajko76 Slažem se sa kurjakom u potpunosti .Forester po sličnoj ceni možeš naći u prodaji stalno ,tako da ti je na outrideru ušteda najveća
@ KURJAK 71 "bolest" uzima maha, stiže forester ovih dana :D -bio si u pravu :D :D
Take only photos,kill only time ,leave only footprints.

Korisnikov avatar
kurjak71

Postod kurjak71 » Čet Apr 12, 2012 11:06 am

Znam kako ti je, kod mene je to hronicno uzmem povremeno neki noz da mi bude bolje neko vreme i tako... :teasing-tease:Stvi neku sliku kad ti stigne. :handgestures-thumbupleft:

Korisnikov avatar
salem
Pridružio se: Čet Mar 29, 2012 10:12 am

Postod salem » Čet Apr 12, 2012 11:20 am

Vlajko76 napisao:Hvala na savetu,
mozda cu ja i 2 noza uzeti koliko se premisljam! :)

Ovaj CADET mi je isto lep.

A da li su im ove cene zaista povoljne ili je samo ona fora da poskupe 50%,pa kao udare popust a na kraju cena normalna kao svuda!

Cadet u kombinaciji sa multiclipom = 2000 RSD ;)

Slika

Povratak na “Noževi”