Pitanje za moderatore:

Moderator: rista

Korisnikov avatar
mad dog
Pridružio se: Sre Jan 18, 2012 2:09 pm

Pitanje za moderatore:

Postod mad dog » Uto Jan 31, 2012 9:34 am

Pitanje za moderatore:
Da li mogu da dodajem i brisem slike na starim postovima kao i da li mogu da brisem cele postove i ako mogu, molim za objasnjenje kako.
Unapred hvala!
God made man but Colt made them all equal!

Korisnikov avatar
StepenWolf
moderator
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 8:34 pm

Re: Futrole za noževe i još ponešto...ručna izrada

Postod StepenWolf » Uto Jan 31, 2012 9:53 am

Postovi se delimično ili potpuno mogu editovati i brisati jedan određeni vremenski period nakon objavljivanja.
Par sati čini mi se, ali u svakom slučaju dovoljno dugo za ispravljanje uočenih grešaka.
Nakon toga ostaju kakvi jesu, kako neko ne bi naknadno menjao koncept topica.

Ovo pitanje a i odgovor na njega ostaće ovde neko vreme a onda će biti premešteni u rubriku "pitanja i odgovori":http://www.outdoors-forum.com/forum/viewtopic.php?f=37&t=356

Kodžo

Re: Futrole za noževe i još ponešto...ručna izrada

Postod Kodžo » Uto Jan 31, 2012 10:18 pm

Bilo bi dobro da nam kažeš u čemu je konkretno problem a mi ćemo ti vrlo rado izaći u susret :handgestures-thumbupleft:

Korisnikov avatar
Dragan Markovic
Pridružio se: Pet Mar 09, 2012 2:37 pm

Re: Pitanje za moderatore:

Postod Dragan Markovic » Uto Apr 24, 2012 10:42 pm

Нов сам на форуму,није ми јасно због чега сте толико закомпликовали качење слика ? То је пакао,зар није могло на српском да се одради и то са неким пречицама ? Док сам читао упутство за качење,уморио сам се и прошла ме воља .

Korisnikov avatar
StepenWolf
moderator

Postod StepenWolf » Uto Apr 24, 2012 10:56 pm

Pa namerno :D :D :D

A sad ozbiljno:
Gotovo na svim forumima fotosi se kače sličnim metodama i kad se jedanput oni usvoje, postaje vrlo jednostavno.
Obzirom da se sam server (odnosno njegov deo) na na kome egzistira forum godišnje zakupljuje on ima i svoje memorijsko ograničenje.
Stoga su dimenzije fotosa ograničene na jasnu a opet ne nepotrebno veliku pikselažu.
Jezičko pitanje je izlišno jer serveri za postavljanje fotografija uglavnom koriste engleski jezik.

U svakom slučaju razumem tvoju problematiku jer sam je i sam svojevremeno proživljavao, ali mogu reći da nije tako komplikovano kako izgleda.
Vremenom će neki tasteri na forumu dobiti prevod, te će zasigurno još puno nekih sitnica biti olakšano.
No to zahteva vreme i na forumu koji je relativno mlad nije moguće smesta postaviti parametre da sve bude idealno za sve korisnike.

steel
Pridružio se: Sre Maj 02, 2012 1:09 pm

Postod steel » Pet Maj 18, 2012 9:55 pm

Pozdrav
Nov sam na forumu, interesuje me zašto nemogu da vidim oglas koji sam postavio?

Korisnikov avatar
StepenWolf
moderator

Postod StepenWolf » Pet Maj 18, 2012 11:07 pm

Podforum "Razmena" je u procesu rekonstrukcije.
Zato je na neko vreme sklonjen iz javnog dela da bi određeni radovi mogli da se izvedu bez uzajamnog ometanja.

Povratak na “Pravila , Obaveštenja , Pitanja i Odgovori”