Forumski nož?

Moderator: rista

Korisnikov avatar
Administrator
Site Admin
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 10:31 pm

Re: Forumski nož?

Postod Administrator » Sub Feb 04, 2012 9:29 pm

Za sada lock na ovu temu dok se ne steknu neki realni uslovi da oni koji su odgovorni za ovaj posao nastave priču u nekom normalnom pravcu.
;)

Korisnikov avatar
Administrator
Site Admin
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 10:31 pm

Re: Forumski nož?

Postod Administrator » Uto Nov 06, 2012 1:58 pm

Pre odprilike godinu dana smo poceli da razmisljamo na temu forumskog noza. Noza koji bi na neki nacin bio karakteristican za ovo podrucje a ujedno bio prilagodjen svakodnevnoj univerzalnoj upotrebi. Cela prica je sazrevala lagano bas onako kako treba dok u jednom trenutku nije na silu ubrzala svoj tok I posela da ide na sve strane I za jako kratko vreme se ostalo I bez ideje I realnih izgleda da ce se to ikada realizovati. Sve je stalo a proekat se vratio u svoje normalne tokove I sada mi je zadovoljstvo da vam predstavim prototip. Inace prototip je izradio majstor Antanaskovic. Majstor je veoma dosledno sledio crteze I noz je naravno odradjen izuzetno dobro u sta nisam ni sumnjao.
Slika
Slika
Sada je ostalo da se malo igramo sa prototipom I vidimo koje su mu dobre a koje lose strane. Licno sam u startu veoma zadovoljan I bez lazne skromnosti mogu reci da je ovo jedan od naj boljih nozeva koji sam drzao u rukama.
Trenutno sam daleko od internet pa za sad samo ove dve slicice. Koliko veceras ce biti jos.

Povratak na “Pravila , Obaveštenja , Pitanja i Odgovori”