Testiranje postavljanja fotografija

Moderator: rista

Korisnikov avatar
canis lupus
moderator
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 9:11 pm

Re: Testiranje postavljanja fotografija

Postod canis lupus » Čet Jun 29, 2017 9:47 pm

Видим Боле да оће лову... 90% слика је са ф.бакета, значи гасиће нам налог по налог од старих топика има да остане кита...
I'm gonna make him an offer he can't refuse

Korisnikov avatar
mbole
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 12:07 am

Postod mbole » Čet Jun 29, 2017 9:52 pm

Kako bre nemate pojma, pa trese se internet od toga.

Koliko sam ja shvatio, nista se ne gasi, to jest fotke ostaju tamo, nalozi postoje, samo fotkama nije moguce prici sa drugog sajta (nisam nikad ni imao nalog kod njih).

E sad... mislim da ce to da ih "ubije" u jako kratkom roku, al neko ko upravlja fotokantom je zakljucio da hoce jos love i rizikuje. Njegovi novci, njegova i odluka, a ti si kolateralna steta.

Korisnikov avatar
canis lupus
moderator

Postod canis lupus » Čet Jun 29, 2017 9:57 pm

A од мене ће да добиј
https://youtu.be/ZNcc8yg5O1Y?t=43

Има све постове да преправим у ИНАТ говнарима... само да видим где да бацим све слике и гасим усрани налог!

Korisnikov avatar
vlay
moderator
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 8:58 pm

Postod vlay » Čet Jun 29, 2017 10:37 pm

Ahm... to bi kod mene bio Sizifoski poduhvat, posto imam sigurno 200-tinak slika, ako ne i vise. Samo tutorijala imam jedno 7 komada, izgubio bi se svaki smisao i poredak. Ovo je zbilja problem. :sad-roulette:
...a ja mislio da je zivot reka!

Korisnikov avatar
mbole
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 12:07 am

Postod mbole » Čet Jun 29, 2017 11:49 pm

Heh... ko i sve besplatne stvari... negde i nekad mora da se plati.
Tako je svojevremno umro imageshack, sad ce i ovi... pitanje je samo ko je sledeci...

Jedino sigurno resenje... zakupis svoj hosting, sto obicno i nije neka cifra, pa fotke drzis na svom sopstvenom sajtu.
Hosting reda 30-tak USD godisnje zavrsava sve licne potrebe (nesto tipa hostgator i slicni).

Korisnikov avatar
Knife
Pridružio se: Sub Okt 23, 2010 8:10 pm

Postod Knife » Pet Jun 30, 2017 12:12 am

Nažalost jeste problem ali šta je tu je. Kad bude bilo potrebno obnovićemo postove sa novim fotkama preko deuge baze. Prebrodiće se kriza.
:angelic-blueglow:
Fly on your way like an eagle

Korisnikov avatar
Nietzsche
Pridružio se: Čet Dec 03, 2015 7:17 pm

Postod Nietzsche » Pet Jun 30, 2017 8:28 am

canis lupus napisao:A од мене ће да добиј
https://youtu.be/ZNcc8yg5O1Y?t=43

Има све постове да преправим у ИНАТ говнарима... само да видим где да бацим све слике и гасим усрани налог!

Ako si se bas nameracio da ih ugasis... evo ti jedan prijedlog. ;-)

Slika

Na pocetku dobijas oko 10GB, ali se "prostor" povecava tokom vremena (daju ti 5GB za Bozic, 5 za Vaskrs itd.) ili kad pozivas druge ljude da otvore naloge na yandex-u. Ja sam za 3-4 godine, koliko koristim online disk, dogurao do 244GB a nisam platio ni centa. Druga odlicna stvar im je email koji je povezan sa istim nalogom, a koji mozes podesiti tako da se sinhronizuje sa ostalim nalozima koje posjedujes. Kod mene npr. na yandex.com stize sve sa gmaila, yahooa i hotmaila zajedno, i bez da otvaram i koristim svaku od te 3 aplikacije imam samo yandex. ;) Ko to kaze da Rusi zaostaju? :naughty:

P.S. "Get 32 GB when you enable mobile auto-uploads." Ovo traje do 3. jula, pa ako je neko zainteresovan... ;)

Korisnikov avatar
canis lupus
moderator

Postod canis lupus » Pet Jun 30, 2017 11:21 am

Slika

Korisnikov avatar
ОХОТНИК
moderator
Pridružio se: Pet Dec 21, 2012 10:45 am

Postod ОХОТНИК » Ned Jul 02, 2017 8:44 am

Slika

Стварно не разумем, мој налог ради, сад сам upload-ovo ову сличицу на Photobucket и најнормалније је поставио на форум???
Може ли неко од 1000 IT- evaca на овом форуму да да неко логично објашњење или су њихови стручњаци проценили да од овакве будале неће добити ни банку па их мрзи да се за.ебавају, лакше им је било да ударе на Швабу, ипак је он припадник дисциплинованог народа. :D
Е сад нећу ни како ја хоћу!

Korisnikov avatar
veselibajker
Pridružio se: Čet Mar 22, 2012 12:24 pm

Postod veselibajker » Ned Jul 02, 2017 9:38 am

Видећете и ти и овај ћелави, што се пентра по црквама, кад вам стигне љубазни е-маил од photobucket терориста.
У том буљазном (љубазном) е-маилу добићете објашњење да сте користили њихов магацин да дистрибуирате робу по форумима што се њима никако не свиђа. Ваљда су због тога имали опцију преузимања линка за форуме.
Али, имају они решење. Платиш само 399 долара и миран си годину дана. То је долар и 10 центи дневно. Права ситница. Споро обрађују кориснике па још ниси дошао на ред.
Живи и пусти друге да живе!

Povratak na “Pravila , Obaveštenja , Pitanja i Odgovori”