Poklanjam Maxpedition Fatboy

Moderator: rista

Korisnikov avatar
Pecaroš
Pridružio se: Pet Feb 17, 2012 9:13 pm

Poklanjam Maxpedition Fatboy

Postod Pecaroš » Pon Jul 29, 2013 12:55 pm

Ponedeljak ujutru i zvoni poštar, donosi neke pakete... Ja sretan ko malo dete otvaram vrata, on mi pruža veći paket i lupi neku lepu cifru za carinu! Odlazim po novčanik i usput psujem našu carinu i njihovu bližu rodbinu... Po običaju nemam pojma šta je u paketu. Otvaram i unutra Maxpedition Fatboy. Lepo, lepo, samo što to nisam naručio! Nije blizu ni rođendan ni nova godina, gledam podatke na papiru s carine i na kutiji - moji podaci. Šta sad? Jeste ovo Srbistan ali sam ja od malena vaspitavan da ne budem normalan zato hoću ovaj Fatboy da vratim (pošaljem) vlasniku.
Slika
Ako znate ko je naručio možete me kontaktirati na PM. Naravno na paketu stoji adresa pošiljaoca i datum kada je poslat. Očekujem da mi "vlasnik" prosledi mejl sa potvrdom narudžbine i izvodom bankovnog računa gde će se videti datum i predmet transakcije. ;)
Begaj be, pecam! Slika

Korisnikov avatar
Pecaroš

Re: Poklanjam Maxpedition Fatboy

Postod Pecaroš » Čet Sep 12, 2013 10:36 am

Niko se nije javio!?

Naručivao sam više puta sa jednog američkog sajta... Po nekoj svojoj logici pretpostavljam da je neko sa ovih prostora naručio taj Maxped, a da su ameri videvši Serbia po principu copy-paste ubacili moje podatke... Kontaktirao sam amere i niko ne odgovara, ovde... - ništa. I sada ja ni kriv ni dužan imam Fatboy.

:whistle:
Begaj be, pecam! Slika

poljo
Pridružio se: Ned Maj 20, 2012 6:37 pm

Postod poljo » Čet Sep 12, 2013 7:29 pm

Imam takav isti ali zeleni i ni najmanje mi ne odgovara zbog boje . Mjenjamo ?

Korisnikov avatar
Dane
Pridružio se: Sub Dec 18, 2010 3:23 pm

Postod Dane » Čet Sep 12, 2013 7:32 pm

Pecaros, vidis tvoji deda mraz postoji :mrgreen: .

Harmon
Pridružio se: Pon Dec 24, 2012 1:20 am

Postod Harmon » Pon Mar 03, 2014 12:01 am

Ja sam narucio jedan takav od GoinGear.com prosle godine i nikada mi nije stigao. Zalio sam se PayPal-u i vratise mi novac, naravno uz negodovanje prodavca.

Korisnikov avatar
Pecaroš

Postod Pecaroš » Pon Mar 03, 2014 4:11 pm

Kažem ja, svet je mali. :D
Ranac kao i dobar deo opreme kruži po društvu, tebi su vratili keš, GoingGear je otvorio još veću prodavnicu i ova priča ima Happy End. Mogao bih u duhu fair play-a da ti poklonim nekorišćen crni Maxpedition - E.D.C. Pocket Organizer, naravno ako mi pustiš podatke na PM i ako se slažeš? ;)
Begaj be, pecam! Slika

Harmon
Pridružio se: Pon Dec 24, 2012 1:20 am

Postod Harmon » Uto Mar 04, 2014 5:40 pm

Pecaroš napisao:Kažem ja, svet je mali. :D
Ranac kao i dobar deo opreme kruži po društvu, tebi su vratili keš, GoingGear je otvorio još veću prodavnicu i ova priča ima Happy End. Mogao bih u duhu fair play-a da ti poklonim nekorišćen crni Maxpedition - E.D.C. Pocket Organizer, naravno ako mi pustiš podatke na PM i ako se slažeš? ;)

Jeste vala svet mali. Mozes zamisliti kako sam se iznenadio kada sam video ovu temu. Nema potrebe da mi poklanjas bilo sta, dobio sam novac nazad. Uzivaj u rancu i nosi ga u zdravlju, nadam se da odgovara tvojim potrebama. Ziveli! :text-bravo:

Korisnikov avatar
Pecaroš

Postod Pecaroš » Sre Mar 05, 2014 7:02 am

Dobro onda, kada se sretnemo pokazaću ti šta sve stane u ranac. :D
Naravno, odlazak do kafane se podrazumeva. :obscene-drinkingcheers:

Gospodo moderatori, može lock.
Begaj be, pecam! Slika

Povratak na “Pravila , Obaveštenja , Pitanja i Odgovori”