4Sevens Preon P0 - konačno "savršena" EDC lampica?

Moderator: Hobo

Korisnikov avatar
SlobaBG
OOUR Održavanje
Pridružio se: Sre Sep 07, 2011 9:15 pm

Re: 4Sevens Preon P0 - konačno "savršena" EDC lampica?

Postod SlobaBG » Čet Jan 14, 2016 2:10 am

Ajd probaj i da skines i probas bez one diht gumice ("o-ring") da vidis ima li ikakve razlike?
Most powerful is he who has himself in his own power / Seneca

Korisnikov avatar
gray_wolf
Pridružio se: Sre Feb 01, 2012 6:23 pm

Postod gray_wolf » Čet Jan 14, 2016 3:07 am

Урадио,без гуме ради екстра,кад вратим,опет зај..ава,пробао са резервном,исти случај :sad-roulette: дакле остаје ми опција,да имам лампу која ради како треба,а да није водоотпорна,или која је водотпорна,али не ради како треба,мада ту ће најбоља опција бити набавка друге ламе :banana-wrench:

Korisnikov avatar
ОХОТНИК
moderator
Pridružio se: Pet Dec 21, 2012 10:45 am

Postod ОХОТНИК » Čet Jan 14, 2016 9:19 am

Најлакше је купити нову лампу. :teasing-tease:
Нашао си погрешног саветника, Слоба је маг за Software чуди ме да не зна да постоји нови Firmware за ту лампу. :techie-ebay:
Canis може да ти реши тај проблем, само да знаш решење није ни једноставно, а Бога ми ни јефтино. :banana-wrench:
Е сад нећу ни како ја хоћу!

Korisnikov avatar
SlobaBG
OOUR Održavanje
Pridružio se: Sre Sep 07, 2011 9:15 pm

Postod SlobaBG » Čet Jan 14, 2016 10:16 am

gray_wolf napisao:Урадио,без гуме ради екстра,кад вратим,опет зај..ава,пробао са резервном,исти случај

Eto, nasli smo uzrok problema.

Probaj da gumicu operes (Mer, Fairy ili sl. za pranje posudja), osusi, i namazi onom silikonskom mascu za gumice ako je imas, pa vrati nazad. Ako nemas - nemoj mazati nekim drugim mastima jer nisi nikad siguran kako ce reagovati s tim dihtungom.
Most powerful is he who has himself in his own power / Seneca

Korisnikov avatar
canis lupus
moderator
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 9:11 pm

Postod canis lupus » Čet Jan 14, 2016 10:26 am

Е мој Милане
Проблем се решава са ”осигурачем од 32А”
Не знам дали ти се исплати да толико улажеш у ту лампу :teasing-tease: :teasing-tease: :teasing-tease:

А можеш и да исечеш ексер и ставиш да баца ”уље” на масу.

Slika

Slika

Два кила вина за мене и Бралета ... :banana-wrench:
I'm gonna make him an offer he can't refuse

Korisnikov avatar
veselibajker
Pridružio se: Čet Mar 22, 2012 12:24 pm

Postod veselibajker » Čet Jan 14, 2016 10:40 am

Sivi vuče, silikonska mast je na carini (gravesen plače zbog tog paketa) pa sačekaj podmaz za gumice. U istom paketu je i difuzor za ovu ekser lampu.
Daš čoveku ispravnu lampu, a on je "popravi" čekićem.
Живи и пусти друге да живе!

Korisnikov avatar
gray_wolf

Postod gray_wolf » Čet Jan 14, 2016 8:13 pm

Ако већ треба растављати,чистити подмазивати,састављати,мазити пазити...има да набавим лампу која има тело од Л6 челика,па да барем знам зашто све то радим :sad-roulette: :teasing-tease:
Подмазао сам ја ово већ (са жениним кристалима за косу :shhh: )ради сад добро,али свакако ће бити замењена нечим другим,уз помоћ једног другар,који би и на лет свемирским бродом понео паљену жицу,манилу,чекић и пар ексера :banana-wrench:

Korisnikov avatar
Hogar
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 9:27 pm

Postod Hogar » Čet Jan 14, 2016 10:47 pm

zex66 napisao:Inace, moram da pomenem i one kineske POLICE lampe koje imamo svi u kolima ( gore nabrojana ekipa ), na camcu, na radnom mestu i vikendici... Za sitnu paricu te lampe i izgledaju dobro i rade vrlo dobro, pa se postavlja pitanje ima li smisla nabavljati preskupe firmirane lampe.

Релативно брзо контакти почну да зезају па почесто хоће да раде на "квази strobe" моду или "чкиље" док лампу не протресеш након чега просветли пуном снагом.
Имам две и обе раде колико мени треба али не сваки пут. Е управо то "не сваки пут" је оно што их раздваја од мало квалитетнијих лампи.
° ° °
vlay napisao:Kad neko zameni plazni hedonizam i toples za mukotrpno veranje po planini to znaci da je u pitanju posebna vrsta budale. :handgestures-thumbupleft:

Korisnikov avatar
gray_wolf

Postod gray_wolf » Čet Jan 14, 2016 11:55 pm

Тих "POLICE" лампи смо матори и ја са'ранили да не претерујем али једно 10ак комада,разних величина,углавном са пуњивим батеријама,али зато оне мале кинеске што је veselibajker набављо,имам ја једну дже од 3 године,матори око годину,пријатељ ком сам поклонинио отприлике исто толико,жена нешто мање од године,све раде перфектно,узећу ихи још 3 комада,нек има 'леба не једу :D ,преферирам оне са јеним модом.
Ради се о овоме,с'тим да је свака друге боје,и на свакој пише да је различит призвођач:
http://www.gearbest.com/led-flashlights/pp_183969.html
(veselibajker обрати пажњу на овај сајт ;) )

Korisnikov avatar
veselibajker
Pridružio se: Čet Mar 22, 2012 12:24 pm

Postod veselibajker » Pet Jan 15, 2016 11:28 am

Tebi treba elektonski rasterivač lasica iz glave. Grizu li grizu, mira ne daju. Biće nešto dok se Rista oženi.
Живи и пусти друге да живе!

Povratak na “Baterijske lampe”