4Sevens Preon P0 - konačno "savršena" EDC lampica?

Moderator: Hobo

Korisnikov avatar
zex66
Pridružio se: Sub Nov 19, 2011 8:28 am

Re: 4Sevens Preon P0 - konačno "savršena" EDC lampica?

Postod zex66 » Ned Apr 28, 2013 7:34 pm

Ne znam da li nekom znaci informacija. U Belvillu ima prodavnica "Sve baterije" i tamo ima i CR-2 kosta 250,00 dindzi. Kaze covek nema potrebe da pravite zalihe redovno cemo ih nabavljati. Ja kupio i sinu i sestricu po jednu bakteriju MINI MLR2 sa 4Sevens-a.
Ploviti se mora

Korisnikov avatar
Aca Batica
Pridružio se: Pet Feb 22, 2013 12:58 pm

Postod Aca Batica » Ned Apr 28, 2013 7:49 pm

hvala za informaciju zex dao si mi odgovor pre postavljenog pitanja :bow-yellow:

Korisnikov avatar
SlobaBG
OOUR Održavanje
Pridružio se: Sre Sep 07, 2011 9:15 pm

Postod SlobaBG » Pon Jul 29, 2013 4:41 pm

zex66 napisao:Ne znam da li nekom znaci informacija. U Belvillu ima prodavnica "Sve baterije" i tamo ima i CR-2 kosta 250,00 dindzi. Kaze covek nema potrebe da pravite zalihe redovno cemo ih nabavljati. Ja kupio i sinu i sestricu po jednu bakteriju MINI MLR2 sa 4Sevens-a.

Kako si zadovoljan sa Mini MLR2 ? Jačina svetlosti, trajanje baterije... i generalno kakav ti utisak ostavlja kvalitet 4Sevens-a?
Most powerful is he who has himself in his own power / Seneca

Korisnikov avatar
zex66

Postod zex66 » Pon Jul 29, 2013 5:52 pm

Odlicna Slobo. Dovoljno mala da je vucaram bukvalno svugde a da ne smeta. Pokazala se i u gradu a i po Dunavu i okolnim sumskim putevima. Ja vrlo zadovoljan. :handgestures-thumbupleft:
Malo su me "uplasile" neke kolege zbog tipa baterije koju koristi ali kao sto rekoh nije problem da se nabavi. E sad. ne umem da ti kazem bas koliko traje. Traje... dovoljno.
Menjam modove kad je koristim jer nije uvek potrebno najjace svetlo. Samim tim traje duze ali je ulozak opet dovoljno mali da se ponese jedan rezervnio ako ocekujes da ces da je koristis vise.
Ploviti se mora

Korisnikov avatar
gray_wolf
Pridružio se: Sre Feb 01, 2012 6:23 pm

Postod gray_wolf » Sre Jan 13, 2016 10:01 am

Слобо и Зекс питње за вас (а и остале ако неко поседује исту) како вам после дужег времана шљака ова 4sevens Atom AO (Preon PO,ово је иста лампа,смо су назив променили) моја се после пар месеци споља излизала,тако да није храпава,али то и није проблем колико нешто друго,понекад неће да се упали,понекад окренем она се не упали,већ се упали кад главу враћам у првобитни положај,понекад се одмах упали у јачем моду,понекад само трепне у слабијем,и одма се укључи јачи мод,у принципу поприлично брљави иако јој нисам ништа екстремно радио,врло сам незадовољан овом лампом,с обзиром да ми је је крајња цена била негде око 4200 дин (пошто су ми и царину наплатили душмани). Нисам се још наканио,али написаћу један мејл овима из 4sevens-a да их напљујем.

Korisnikov avatar
zex66

Postod zex66 » Sre Jan 13, 2016 11:16 am

Preon P0 ima moja supruga i evo godinama je nosi na kljucevima.... sljaka i dalje bez problema.
Mini MLR2 imamo moj sin, sestric i ja. I te lampe jos uvek rade bez problema i vrlo smo zadovoljni njima. Lampe su odlicne.
Pre par meseci sam pokusao da porucim od njih 360 Headlamp kit ( nosac lampe za na glavu ) i ne secam se tacno sta je bilo ali su nesto koplikovali oko porucivanja pa sam ih otkacio i povukao uplatu. I nemma nameru vise da porucujem od njih.
Inace, moram da pomenem i one kineske POLICE lampe koje imamo svi u kolima ( gore nabrojana ekipa ), na camcu, na radnom mestu i vikendici... Za sitnu paricu te lampe i izgledaju dobro i rade vrlo dobro, pa se postavlja pitanje ima li smisla nabavljati preskupe firmirane lampe.
Ploviti se mora

Korisnikov avatar
SlobaBG
OOUR Održavanje

Postod SlobaBG » Sre Jan 13, 2016 11:34 am

gray_wolf napisao:Слобо и Зекс питње за вас (а и остале ако неко поседује исту) како вам после дужег времана шљака ова 4sevens Atom AO (Preon PO,ово је иста лампа,смо су назив променили) моја се после пар месеци споља излизала,тако да није храпава,али то и није проблем колико нешто друго,понекад неће да се упали,понекад окренем она се не упали,већ се упали кад главу враћам у првобитни положај,понекад се одмах упали у јачем моду,понекад само трепне у слабијем,и одма се укључи јачи мод,у принципу поприлично брљави иако јој нисам ништа екстремно радио,врло сам незадовољан овом лампом,с обзиром да ми је је крајња цена била негде око 4200 дин (пошто су ми и царину наплатили душмани). Нисам се још наканио,али написаћу један мејл овима из 4sevens-a да их напљујем.

Moja se isto izlizala, ali je nosim na privesku s kljucevima, pa se u dzepu stalno tare o njih... Ali ne klizi iz ruke tj. nemam problem s time.
Takodje, radi savrseno - pre neki dan sam je bas akao za sve pare, menjao modove barem 20-tak puta, i sve je radilo kako i treba.
Meni se cini da je nesto do kontakata - izvadi bateriju pa onim stapicem za ciscenje usiju umocenim u alkohol ocisti sve povrsine koje imaju kontakt s baterijom plus, same kontakte na bateriji, plus kontakte (navoj) kojim glava ima kontakt s telom.

Korisnikov avatar
gray_wolf

Postod gray_wolf » Sre Jan 13, 2016 10:06 pm

Урадио,обрисо,осушио,саставио и опет исто. Нешто не штима.

Korisnikov avatar
SlobaBG
OOUR Održavanje

Postod SlobaBG » Sre Jan 13, 2016 11:23 pm

Da ti nije ispadala lampica?

Korisnikov avatar
gray_wolf

Postod gray_wolf » Čet Jan 14, 2016 1:19 am

Јесте,али ништа екстремно,све у границама што пише да може издржати,такве падове су остале лампе "прживљавале" без икаквих потешкоћа у даљем раду,узгред,то бркање модова и остало брљављење јој се дешавало и пре падања.

Povratak na “Baterijske lampe”