Baterijske lampe (opšta diskusija)

Moderator: Hobo

Korisnikov avatar
gray_wolf
Pridružio se: Sre Feb 01, 2012 6:23 pm

Re: Baterijske lampe (opšta diskusija)

Postod gray_wolf » Uto Nov 06, 2018 10:00 am

Која фирма?
Јбт то интегрисано пуњење ми јако битно,због природе употребе. Имам пар других лампи,а коришћењњм сам дошао до закључка да ми баш таква треба

Korisnikov avatar
SlobaBG
OOUR Održavanje
Pridružio se: Sre Sep 07, 2011 9:15 pm

Postod SlobaBG » Uto Nov 06, 2018 1:19 pm

Rahmetli 4Sevens je imao takvih modela, sa "taktičkom" glavom. Uključivanje i isključivanje pozadi, a glava može da se programira u bilo koja dva moda koja hoćeš i modove biraš tako što glavu malo odviješ ili zaviješ. Nisu imali nažalost to punjenje direkt preko microUSB porta.
Most powerful is he who has himself in his own power / Seneca

Korisnikov avatar
gray_wolf

Postod gray_wolf » Uto Nov 06, 2018 3:46 pm

Знам,имам 4sevens Quark Taktikal,одлична лампа опште намене,али за шта ми конкретно треба није,фали јој лумена,већи капацитет батерија,и интегрисан пуњач. Мислим да су имали неки од Maelstorm модела који је имао баш то што ми треба,морам прерондати по интернету.

Korisnikov avatar
Hobo
Site Admin
Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 8:16 pm

Postod Hobo » Sre Nov 07, 2018 2:23 pm

Surefire Stiletto?

Korisnikov avatar
SlobaBG
OOUR Održavanje
Pridružio se: Sre Sep 07, 2011 9:15 pm

Postod SlobaBG » Sre Nov 07, 2018 8:23 pm

Vredi da pogledaš ovu: https://www.fstoplights.com/jetbeam-bc2 ... lashlight/

Nije baš 100% onakva kakvu si opisao, ali liči

Ima je i za umerenije pare: https://www.amazon.com/Jetbeam-BC25-GT- ... B0723237BK
Most powerful is he who has himself in his own power / Seneca

Korisnikov avatar
canis lupus
moderator
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 9:11 pm

Postod canis lupus » Čet Nov 08, 2018 10:13 pm

gray_wolf napisao:Јел може помоћ напаћеном уму?
Лутам тражећи лампу,тј две,али исте,двојици лудака треба иста,један сам ја.
Тражим лампу која има два мода ни случајно више,да користи 18650 или RCR123,да је јачи мод поприлично јак,типа 800 лумена и више,али да је прелазак из једног у други мод или окретањем главе или засебним дугметом,само да се не мењају модови на истом дугмету на којем се и пали,и да има интегрисан пуњач,USB или нека слична конекција.
Коју год да нађем има неки недостатак,нпр JETbeam BC25GT и BC25SE су најприближније томе што тражим,само што GT варијанта има ту глупост да се модови мењају на истом прекидачу на ком се и пали,а SE варијанта нема интегрисан пуњач.
Помагајте браћо! :obscene-drinkingcheers:

https://www.surefire.com/illumination/f ... nator.html :teasing-tease:
I'm gonna make him an offer he can't refuse

Korisnikov avatar
gray_wolf

Postod gray_wolf » Čet Nov 08, 2018 10:48 pm

1370$??? Хиљадутристаседмдесет долара???
За те паре,(да их имам,а немам)би' ангажовао Слобу,да узме слободне дане,да купимо компоненте,да је сами саставимо и за кусур да изедемо више комада јагањаца и попијемо озбиљну количину вина.

Korisnikov avatar
elektrolog
Pridružio se: Uto Okt 14, 2014 12:36 pm

Postod elektrolog » Čet Nov 15, 2018 3:40 pm

Ja koristim ovu već tri godine, pa mogu da ti je preporučim:

https://flashlight.nitecore.com/product/mh20

Kupio preko aliexpressa sa baterijom 3200mAh, koristim je svaki dan, prezadovoljan sam... E sad, nema samo dva moda, već 5 i mod se menja na istom dugmetu na kom se i pali, ALI nije uopšte komplikovana za upotrebu, štaviše jako je jednostavna i verujem da se ne bi pokajao. Na stranu sve, nisam siguran da ćeš lako naći lampu od 800+ lumena koja ima samo dva moda...

https://www.aliexpress.com/af/nitecore- ... 1115063714

Korisnikov avatar
gray_wolf

Postod gray_wolf » Čet Nov 15, 2018 8:57 pm

elektrolog napisao: Na stranu sve, nisam siguran da ćeš lako naći lampu od 800+ lumena koja ima samo dva moda...

То сам увидео,тешко,а и ако се нађе кошта да боли....
Хвала за препоруку,али већ сам нашао шта ми највише одговара од тренутне понуде на тржишту,а да су прихватљиве паре у питању,него још нисам узео пошто за наше услове кошта солидно,плус хоћу две,али надам се да ће ускоро доћи на ред,па кад узмем поделићу искуства овде.

Korisnikov avatar
ОХОТНИК
moderator
Pridružio se: Pet Dec 21, 2012 10:45 am

Postod ОХОТНИК » Čet Nov 15, 2018 11:30 pm

elektrolog napisao:nisam siguran da ćeš lako naći lampu od 800+ lumena koja ima samo dva moda.

Већина лампи које имају пет идиотских модова који се врте у круг, да не кажем свака, може да се преправи да ради у једном, два, три мода. Кинези нису нешто инвентивни тако да су електронике које користе за лампе веома сличне, вероватно зато што копирају једни друге, ја сам преправио Ultra Fire C8 на два мода мада ме и то нервира, увек се упали у оном који ми не треба у том тренутку, најбоље су лампе код којих постоји посебно дугме за промену мода, а пали се увек у оном који је последњи коришћен. Без премца је решење код 4 seven Quark-a где од осам могућности меморишеш две које се мењају окретањем базела и не постоји могућност да се лампа упали у погрешном моду.
Е сад нећу ни како ја хоћу!

Povratak na “Baterijske lampe”