Osnovne procedure

Moderator: Mitosaurus

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Re: Osnovne procedure

Postod BlackPanther » Čet Nov 20, 2014 3:34 pm

ludibes napisao:ja volem voce da ponesem. il ida naberem usput ako je period odgovarajuci.

sad se setih, malo OT, leti odem na jedan muzicki outdoor festival, 10 dana kampujem itd. ljudi sa svih strana, i jedne godine komsija japanac. znaci ne jede leba :auf: obrok mu je otprilike kao i nama sem sto umesto hleba jede voce. znaci griz sunke, griz sira i griz banane ili kruske. tad mi bilo cudno medjutim nedavno je zena pravila meze tako sa sunkom i dinjom, ili kruskom. mnogo je dobro, probajte!

Cim budem stigao, napisacu ovde negde recept za dinstani krompir sa jabukom i kruskom - perverzno ukusna stvar :-).
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

vukovsin
Pridružio se: Pet Nov 25, 2011 5:39 pm

Postod vukovsin » Čet Nov 20, 2014 4:12 pm

ludibes napisao:a da li nosite kafu u sumu?

Обавезно,то је због употпуњавања ''зен-тренутка'' ујутру....Као најстарији у екипи,најраније се будим,проџарам ватру од синоћ,приставим кафу,полако се остали буде,буде ту по једна ''за циркулацију'' после се спрема доручак...
Није да не могу без кафе,али,то је једноставно део ритуала...

Korisnikov avatar
ludibes
Pridružio se: Čet Nov 21, 2013 10:05 pm
Kontakt:

Postod ludibes » Čet Nov 20, 2014 4:21 pm

:handgestures-thumbupleft:

extra, ja nisam najstariji ali uvek prvi ustanem pa imam taj isti ritual ;) veliki sam ljubitelj kafe a u sumi je bolja 10 puta nego inace.

ako znate neke male tajne velikih majstora, necu nikom reci... :merakcraft:
i don't know half of you half as well as i should like, and i like less than half of you half as well as you deserve.

Korisnikov avatar
BR_
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 7:22 pm
Kontakt:

Postod BR_ » Čet Nov 20, 2014 7:09 pm

Gurman napisao:ako idem na neko nocenje nosim kafu ;)

Kafa nije dobro resenje za teren, pogotovu kada se ocekuje povecana fizicka aktivnost a vode nema puno. Kafa je diuretik, tj pomaze izbacivanje vode iz organizma, i nije je preporucljivo piti kada postoji opasnost od dehidracije.
Inimicus Inimici Mei Amicus Meus Est
Βασιλεὺς Βασιλέων Βασιλεύων Βασιλευόντων
Basileus Basileon Basileuon Basileuonton

Korisnikov avatar
Gurman
Pridružio se: Sre Mar 05, 2014 4:12 pm

Postod Gurman » Čet Nov 20, 2014 7:32 pm

:D :D to je lencarenje varijanta a ne "ozbiljan teren". Ozbiljnog terena mi je preko glave :D
Let There Be Rock!

vukovsin

Postod vukovsin » Čet Nov 20, 2014 7:35 pm

ludibes napisao::handgestures-thumbupleft: ako znate neke male tajne velikih majstora, necu nikom reci... :merakcraft:

Мислиш на кување кафе ''напољу'' или шта друго?

Korisnikov avatar
ludibes
Kontakt:

Postod ludibes » Čet Nov 20, 2014 7:55 pm

ja bez kafe nigde. jedem jako malo. psiholoski efekat i moral boost od kafe mi je drazi od sendvica ;)

vukovsine, moze bilo koji tip and trick ;)
i don't know half of you half as well as i should like, and i like less than half of you half as well as you deserve.

vukovsin

Postod vukovsin » Čet Nov 20, 2014 10:52 pm

Ухх,накупило се за све ове године....Да не удавим,најлепше је да седнемо као људи око ватре,па полако,реч по реч.
Ако се сетиш нечега што би те заиста интересовало,напиши или на тему или на пп,свеједно.Ако знам,поделићу,ако не знаћу ко зна-питаћемо њега.
позз.са Дорћола!

Korisnikov avatar
veselibajker
Pridružio se: Čet Mar 22, 2012 12:24 pm

Postod veselibajker » Čet Nov 20, 2014 11:23 pm

Dvoje su se tako smuvali.

P.S. Ludibesu, ako ne kriješ, koje su ti mere visine i težine? Nije lako bez hrane, samo uz kafu, pri bilo kom naporu.
Живи и пусти друге да живе!

Korisnikov avatar
ludibes
Kontakt:

Postod ludibes » Pet Nov 21, 2014 4:05 am

xaxaxxa, taj rad. sacekacemo vukovsine neku outdoor priliku da nas ne shvate pogresno ;)

@veseli: nisam rekao da ne jedem, samo da jedem malo i da volem kafu. a jesam mrsav i vitak ko vilenjak :D

Povratak na “Zdravlje, Medicina i Bezbednost”