Starobrdjanske igrarije

Moderator: Mitosaurus

Korisnikov avatar
Radiobunker
Pridružio se: Sub Avg 20, 2011 1:36 pm

Re: Starobrdjanske igrarije

Postod Radiobunker » Pon Feb 10, 2014 1:20 pm

BlackPanther napisao: @Radiobunker - zasto "salu na stranu"? Pesadijske prepreke su izvodljive ;-). Video sam cak jedno domacinstvo koje duzinom placa ima ceo poligon :-D

Ma salio sam se da se salim :-) To svaka kuca treba da ima. Trazio sam svojevremeno podatke o pesadijskim preprekama ali mi nije poslo za rukom da ih nadjem. Siguran sam da je JNA izdala pravilo o tome sa dimenzijama i rasporedom ali ne nadjoh. Mene zanimaju neke od sprava....tacnije ne samo mene...ima nas tu jos koji bi voleli da ponesto od toga imaju u avliji.

Evo sad opet gledam slike....Starobrdjani su neverovatna ekipa...ili bolje reci pleme :-) Raste polako taj njihov kompleks za uzivanje i kreativno trosenje vremena...i to raste u raznim pravcima :-)

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Postod BlackPanther » Pon Feb 10, 2014 2:11 pm

Imam neke uniformisane drugare, pa cu ih pitati da mi nabave propozicije za poligon sa preprekama.

U medjuvremenu, evo neceg na tu temu
http://www.paluba.info/smf/index.php?topic=16362.0;wap2

A sto se starobrdjana tice, svratio bih do njih, pa makar me bacali kao dzak brasna. Ako nista drugo, jedan trener mi je svojevremeno rekao da mnogo lepo padam :-D
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

Korisnikov avatar
gravesen
Pridružio se: Sre Avg 24, 2011 10:25 pm

Postod gravesen » Pon Feb 10, 2014 2:38 pm

Bogami lepo je ovo druzenje,neki Srpski mma! :obscene-drinkingcheers:
''Aл тирјанству стати ногом за врат, довести га к познанију права, то је људска дужност најсветлија'' !
''Тко не воли штитнике,не воли ни човјека :D ''

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Postod BlackPanther » Pon Feb 10, 2014 3:04 pm

Da znas da je srpski MMA. Lepa priroda, cist vazduh, 'ladna voda. Ogledaju se momci ko je jaci, spretniji, okretniji... pa onda sve to lepo kasnije prodiskutuju uz neku slaninicu i okrepljujuci napitak ;-).
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

poljo
Pridružio se: Ned Maj 20, 2012 6:37 pm

Postod poljo » Pon Feb 10, 2014 4:14 pm

mr.no napisao:Па нек нам играоница ради са са срећом .Ја лично могу да седим поред ринга и пијем ладно пиво и навијам за наше.

Ja cu ti budem ljuti oponent . Ima da se razvije krvava rasprava sta je bolje vino ili pivo .
Momci svaka vam cast

Korisnikov avatar
gray_wolf
Pridružio se: Sre Feb 01, 2012 6:23 pm

Postod gray_wolf » Pon Feb 10, 2014 5:24 pm

Svaka cast momci za ideju i realizaciju :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow:
Ako me nekad put nanese na tu stranu docu da dobijem malo batina,a sto se tice poligona ako budete pravili manite se tih vojnih prepreka,vec poligon tipa onaj iz serijala "nindza-ratnici" :teasing-tease: i onu dvojicu komentatora obavezno da zovete

Korisnikov avatar
BR_
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 7:22 pm
Kontakt:

Postod BR_ » Pon Feb 10, 2014 7:37 pm

Bogami, kako se meni cini, sledeci projekat bi trebalo da vam bude palisada oko placa. A razmislite i o drvenom konju, za uvezbavanje vitezova..
Inimicus Inimici Mei Amicus Meus Est
Βασιλεὺς Βασιλέων Βασιλεύων Βασιλευόντων
Basileus Basileon Basileuon Basileuonton

Povratak na “Zdravlje, Medicina i Bezbednost”