Outdoor olovka

Moderator: Hobo

vukovsin
Pridružio se: Pet Nov 25, 2011 5:39 pm

Re: Outdoor olovka

Postod vukovsin » Sre Okt 15, 2014 4:55 pm

Обична ''мастиљава'' оловка је служила Русима у свемиру сасвим добро...

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Postod BlackPanther » Sre Okt 15, 2014 5:12 pm

E, vidis, to su bile fenomenalno multi-praktik olovke. Cak sam i jaja za Uskrs farbao njima. JEdini problem je sto ja takvu olovku nisam video jedno 20 godina, ako ne i duze :-(
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

vukovsin
Pridružio se: Pet Nov 25, 2011 5:39 pm

Postod vukovsin » Sre Okt 15, 2014 5:16 pm

Ко нађе,нека пријави...

Korisnikov avatar
ludibes
Pridružio se: Čet Nov 21, 2013 10:05 pm
Kontakt:

Postod ludibes » Sre Okt 15, 2014 5:17 pm

bas jutros sam razmisljao o olovci za outdoor, kao dizajner crtkam tu i tamo kad sam u sumi i iskreno do sad drvena olovka boljeg prozivodjaca, da nije kineska, radi za sve pare. tim pre sto mozes da je zarezujes nozem :chores-chopwood:

ne zanimaju me takticke osobine olovke, cak mi je to i krajnje debilan pojam modernog marketinga ali gadgeti su cudo... sto se tice pisanja, mnogo je bitnija stvar papir po kom cemo pisati nego izbor olovke. jutros sam porucio Field Notes 3pack pa kad stigne javim kakav je to andrak ;) RiteinRain sam prvo pokusao da pazarim ali im sajt brljavi kod podataka za shippment, chekam odgovor od admina pa cu verovatno i to poruciti. Cena sitnica, 10 dolara 3 blokceta, dzepno izdanje.
i don't know half of you half as well as i should like, and i like less than half of you half as well as you deserve.

Korisnikov avatar
venom83
Pridružio se: Ned Feb 03, 2013 1:48 pm

Postod venom83 » Sre Okt 15, 2014 5:24 pm

@ludibes

Ako budes porucivao riteitrain zamolio bih i za mene jedan da porucis ako nije problem :mrgreen: A posto smo "nasi" lako cemo se naci i dogovoriti, nadam se ;) :D
"pain is caused by pleausure" :character-jason:
swissknifecollector instagram profil

Korisnikov avatar
ludibes
Pridružio se: Čet Nov 21, 2013 10:05 pm
Kontakt:

Postod ludibes » Sre Okt 15, 2014 5:25 pm

moze, nije greda ;) javim kad mi odgovore pa se dogovorimo
i don't know half of you half as well as i should like, and i like less than half of you half as well as you deserve.

Korisnikov avatar
venom83
Pridružio se: Ned Feb 03, 2013 1:48 pm

Postod venom83 » Sre Okt 15, 2014 5:35 pm

Hvala unapred :handgestures-thumbupleft:
"pain is caused by pleausure" :character-jason:
swissknifecollector instagram profil

Korisnikov avatar
veselibajker
Pridružio se: Čet Mar 22, 2012 12:24 pm

Postod veselibajker » Sre Okt 15, 2014 5:56 pm

NovoSADISTA. Na poslu se _urči, a kod kuće plete i hekla. :teasing-poke:
Imao sam taktičku olovku, zadržao jednu za sebe od nekoliko koje sam nabavljao drugima. Onda sam je sreo u torbici posle mesec dana i shvatio da sam zaboravio na nju. Otišla je u oglase. Kad sam je prodao shvatio sam da bi mogla da posluži - kao poluga kad nosim mnogo kesa koje se usecaju u prste.
Ova gore pomenuta priča me podsetila na podatke iz kosmičkih programa. Neki tvrde da su Ameri muku mučili da naprave funkcionalnu olovku za bestežinsko stanja, a Rusi su oštrili drvene olovke kao u ovoj reklami: http://www.youtube.com/watch?v=re-Cy_ZGZS4
Живи и пусти друге да живе!

Korisnikov avatar
drxnele
Pridružio se: Pon Jul 01, 2013 12:02 pm

Postod drxnele » Sre Okt 15, 2014 5:57 pm

BlackPanther napisao:He he he, ako ako. I ja sam primetio promenu u ponasanju i postovanju od kako na poslu listam nozeve i ostale slicne djakonije po internetu, a ponekad mi je i EDC na stolu. Desavalo se da se projekti oduze i do kasno u noc, a ja gladan. Problem sam resio stekanjem kulena (i tako slicnog) u fioci radnog stola, pa kad ogladnim, noz na sto i malo rezem meso, malo radim :-).

hahah, mene je neki dan Kinez prvi put ostavio na miru kad sam izvadio opinela i stavio otvorenog ispod monitora :D
"Швајцарци су толико били убеђени у победу у рату да су ставили вадичеп у војни нож"
sportagram.rs

avalon
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 11:18 am

Postod avalon » Sre Okt 15, 2014 6:05 pm

ludibes napisao:...jutros sam porucio Field Notes 3pack pa kad stigne javim kakav je to andrak ;) RiteinRain sam prvo pokusao da pazarim ali im sajt brljavi kod podataka za shippment, chekam odgovor od admina pa cu verovatno i to poruciti. Cena sitnica, 10 dolara 3 blokceta, dzepno izdanje.

Odakle si narucio field notes - i ja sam zainteresovan,

ludibes napisao:... RiteinRain sam prvo pokusao da pazarim ....

Ja sam to 'ladno naruciovao pre jedno 2 godine, da me ubijes odakle - pogledacu pa cu ti javiti ako te interesuje....
Ima ih na Amazon.co.uk , sada sam proverio...
Poz

Povratak na “Ostala oprema”