Multialati

Moderator: Hobo

Korisnikov avatar
vlada035
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 7:53 pm

Re: Multialati

Postod vlada035 » Uto Jun 03, 2014 11:24 pm

Trezor Volga je distributer LM za trziste Srbije, i bave se samo veleprodajom, zato i nemaju cene na sajtu.
Mozes da ih kontaktiras telefonom i poslace ti cenovnik bez pdv, a direktno od njih mozes da kupis samo ako imas firmu.
Oni snabdevaju Snajper i ostale prodavnice ribolovacke i slicne opreme, pa tu mozes da proveris cene, koje su povelike...
Najvise ti se isplati da LM narucis iz USA.
Ako imas PayPal, na eBay imas veliki izbor i odlicne cene-biraj prodavce sa velikim brojem pozitivnih ocena, i vrlo je verovatno da posto je posiljka od fizickog lica ne platis nikakve dodatne troskove.

bogavac
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 1:15 pm

Postod bogavac » Pet Jul 18, 2014 7:53 am

Ja imam tekut multi alat i mogu reci da je za pare vise nego dobar.oko tri hiljade dinara je.verujem da su ovi LM i VIC bolji ali ce i ovaj odraditi mnogo toga bez problema.ima sve sto treba sem testerice koja meni nije potrebna.ima klesta,dve led lampe,liner lock noz,makaze,otvarac konzervi i flasa,flat i filips odvrtac(malo je filips cudan,nije bas kako bi trebao ali sljaka) i sve to upakovano u kvalitetnu torbicu.sve radi dobro,izdrzljiv je,nije skup...eto,cisto da kazem da ima jos dobrih alata za male pare,a sad kako ko voli .

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Postod BlackPanther » Pon Sep 22, 2014 3:05 pm

Bas mi se dopala jednostavna ideja za futrolu, mada vise volim kožu od aluminijuma. Ali moram priznati da sam prijatno iznenadjen koliko je brzo presekao letvu.
http://youtu.be/Et-JvYrQ84o?t=29m18s
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Postod BlackPanther » Pon Jan 26, 2015 3:59 pm

"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

Korisnikov avatar
elektrolog
Pridružio se: Uto Okt 14, 2014 12:36 pm

Postod elektrolog » Pon Jan 26, 2015 4:44 pm

evo i video:
https://www.youtube.com/watch?v=gp8xR07rBH4
mada, ne znam sta bih rekao... neka od pitanja koja se sama namecu su; hoce li se na crnoj narukvici ostetiti farba prilikom koriscenja i uopste nosenja? da li ce se srafovi kojima su spojeni ovi segmenti odvrtati sami od sebe vremenom? da li ce se neki od segmenata ili uopste cela narukvica iskriviti ako se malo pretera sa uvrtanjem, odvrtanjem ili sta ce vec neko raditi sa njom? rekao bih da je odgovor na sva ova pitanja DA! a za 150-200$ ne bih da proveravam... leatherman ce morati ozbiljno da je testira da bi je priblizio skepticima, a verujem da ce ih na ovom forumu biti mnogo...

Korisnikov avatar
duler
Pridružio se: Pet Okt 28, 2011 7:47 am

Postod duler » Pon Jan 26, 2015 6:44 pm

Meni je ovo daleko zanimljivije http://www.sogknives.com/switchplier-2-0.html

Korisnikov avatar
Nemanja1989
Pridružio se: Ned Sep 15, 2013 7:45 pm

Postod Nemanja1989 » Sub Jan 31, 2015 3:30 pm

Spirit III imam oko godinu dana, dobio sam ga novog novcijatog u nekoj zameni.. ne secam se tacno koliko malih klasika sam dao za njega.. Izuzetan je, nosim ga sa sobom kada sam na kampovanju ili nekom duzem putiovanju.. Swiss Tool Plus I sa desne strane mi danas stigao, njega sam dobio jako jeftino ali za kes, takodje nov u potpunosti, poklonicu ga bratu
Slika
Slika

Korisnikov avatar
Hobo
Site Admin
Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 8:16 pm

Postod Hobo » Sub Jan 31, 2015 7:26 pm

Jesi li imao prilike da ove svajcarce poredis sa nekim drugim multitool-ovima (Gerber, Leatherman, SOG...) i ako jesi, kakvi su utisci?

Korisnikov avatar
Nemanja1989
Pridružio se: Ned Sep 15, 2013 7:45 pm

Postod Nemanja1989 » Ned Feb 01, 2015 9:14 pm

nikad nisam imao ni jedan drugi multitul !! kako vidim od drugih koji jesu, misljenja su podeljena

Korisnikov avatar
mbole
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 12:07 am

Postod mbole » Ned Feb 01, 2015 11:16 pm

Letherman u par varijanti mi je obavezan deo garderobe vec 15-tak godina. Ovaj Viktorinox sam prvi put video juce u Snajperu (pazario par swis army, pa malo gledao cega ima u radnji).
Naravno jako zavisi za sta se koristi, al meni se kod viktora nije svidelo sto su kljesta dosta kraka i debela. Vise lice na motorcangle nego na spicangle.
A kljesta ono sto cini multitool.

Povratak na “Ostala oprema”