Casio Protrek PRW-3000

Moderator: Hobo

Korisnikov avatar
stefan
Global moderator
Pridružio se: Sub Okt 23, 2010 8:02 am

Re: Casio Protrek PRW-3000

Postod stefan » Pon Avg 31, 2020 10:38 am

Al' si se raspisao :D
Licno nisam skoro pa uopste opterecen satovima ali mi se ovaj bas dopada,i izgledom i funkcijama,a i tekst mi je bio zanimljiv za citanje.Kapa dole! :text-bravo:
Mora da se voli,ne moz' mehanicki!

Korisnikov avatar
gray_wolf
Pridružio se: Sre Feb 01, 2012 6:23 pm

Re: Casio Protrek PRW-3000

Postod gray_wolf » Ned Jan 03, 2021 4:27 pm

Докон поп и јариће .... крсти!
Што се тиче синхронизације са атомским сатом,мене је нервирало да се свако вече конектује,да не вуче батерију без везе,ионако је сад преко зиме сунце слабо (а и што рече један брат нервира ме да ми сат са неким комуницира :mrgreen: :auf: ),па сам искључио ту опцију,мислио сам да ће прецизност остати у оквиру пар секунди на месечном нивоу. Последња синхронизација је урађена 11.11.2020. године,што се види на овој фотографији:
Slika
А онда сам узео да проверим да ли је од тада пожурио или закаснио:

Slika
Ни секунде!!! Што се мене тиче Касио се доказао!
Још једна ствар коју сам приметио за ових пар месеци,када је укључен "barometric change indicator" уколико дође до нагле промене ваздушног притиска,сат запишти и на екрану се појављује стрелица нагоре или надоле,све зависи да ли притисак расте или опада. Била је ситуација нпр да је дан баш леп,седим са друштвом у башти кафића,а он упозори да притисак опада,ја изјавим биће промена времена сви ме гледају као кретена,у фазону види какав леп дан,после 20ак минута,седимо унутра,напољу пада киша :D
Безел сам му изгребао за све паре,јбг кад сам у стању и ексер да покидам :teasing-tease:

Povratak na “Ostala oprema”