Ранац

Moderator: Hobo

Korisnikov avatar
ОХОТНИК
moderator
Pridružio se: Pet Dec 21, 2012 10:45 am

Re: Ранац

Postod ОХОТНИК » Čet Feb 25, 2016 11:20 pm

Док буде ћурака биће и подварака. :D
Та класа ранаца код нас кошта између 10 и 15€. После вишемесечне претраге дошао сам до човека који прави ранце. Контактирао сам га телефоном, надам се да ћу ускоро решити проблем. Ако буде успешно качим слике и контакт "да се не мучите 'вако ка' ја."

@ Lovac66
Хвала за добру вољу, као што рекох већ имам сличан.
Без обзира, јави се кад дођеш да поделимо које пиво, Пожаревац није преко света. :handgestures-thumbupleft:
Е сад нећу ни како ја хоћу!

Korisnikov avatar
mbole
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 12:07 am

Postod mbole » Pet Feb 26, 2016 8:29 am

Sad se setih da sam pre godinu dve video jedan tog oblika i slicnog materijala kod saraca na uglu Balkanske i Gavrila Principa.
Nisam sisguran za materijal, samo sam ga video kako visi okacen, al tako mi je delovalo.

Lovac66
Pridružio se: Sub Okt 03, 2015 10:18 pm

Postod Lovac66 » Pet Feb 26, 2016 1:27 pm

@OXOTNIK: U Pozarevcu sam skoro svaki drugi dan ,naravno kad sam na odmoru dole,javljam se obavezno da podelimo po jedno pivo.
Mozda bi i ja uzeo jedan NOV ranac pogotovu rucni rad nekog naseg majstora.Ako uspes da nabavis racunaj
na jos jedan a mozda i dva( jedan za sina) naravno u stilu Old Schol. :obscene-drinkingcheers: :lovac:
PS: Neznam stacemi al nek se nadje.

Korisnikov avatar
Knife
Pridružio se: Sub Okt 23, 2010 8:10 pm

Postod Knife » Sre Dec 14, 2016 10:43 pm

Imao sam ovakav ranac. Ćale ga zaplenio iz vojske. Inače mi je bio prvi planinarski ranac. Kasnije sam mu uradio ojačanja za leđa od kože i plastičnih roletni. To je bilo ok neko vreme. Dok nisam nabavio ozbiljan ranac za planinarenje. Od ovog je ostao samo platneni deo. Ostalo sam poskidao. Sad mi je krivo ali tada sam mislio drugačije. Inače nije udban za nošenje. Možda za grad iz fazona. Za planinu ili šumu nije baš. Inače jeste bio jak i svašta je teglio.
:angelic-blueglow:
Fly on your way like an eagle

Povratak na “Ostala oprema”