Gumene cizme

Moderator: Hobo

bogavac
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 1:15 pm

Re: Gumene cizme

Postod bogavac » Pon Jul 17, 2017 7:48 pm

Znam i ja za zip da ne bi trebalo da ide ali sam mislio mozda ima neka fora.takva cizma skroz gubi smisao.gumena cizma se prvenstveno kupuje kao zastita od vode i zbog lakog odrzavanja.ovo im je najskuplji model a ja ne znam sta sa njim i kuda.

Korisnikov avatar
mbole
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 12:07 am

Postod mbole » Pon Jul 17, 2017 11:11 pm

Za fancy drustvo po bljuzgavici do Terazija :)

Salu na stranu, gumene cizme retko ko tera bas kroz vodu. Uglavnom se i koriste po blatu i slicnom. A oni koji ih koriste ozbiljno, znaju da zip nije za njh.

DakiNS
Pridružio se: Čet Mar 05, 2015 10:18 am

Postod DakiNS » Uto Jul 18, 2017 7:10 am

Kod mene u ravnici , u toku lova zimi itekako se gazi kroz vodu , posebno posle otapanja snega , po pašnjacima , razorima malim udolinama u kojima se sakuplja voda. Poslednje Tigrove sa neoprenom i malim kaišićima sa strane izbegavajte u širokom luku ! Posle prvih 15 minuta kopče su otpale , a posle otprilike tridesetak nošenja otpale su obe falte, tako da sad imam ureze u obliku slova V sa obe strane , a cena im nije baš bila mala , otprilike kao za dva para običnih čizama.

bogavac
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 1:15 pm

Postod bogavac » Uto Jul 18, 2017 8:30 am

@DakiNS
To bi trebalo da je model Highlander,model za zimu.taman sam pomislio da je Tigar poceo da odskace u kvalitetu ali izgleda da sam se prevario.da je nosite i po blatu samo treba je oprati posle a da voda ne udje.po utiscima vidim da je ostao jos Elit da se proba ali izgleda da i on boluje od slicnih boljki.treba ici na jeftiniju varijantu,nista se sa ovim skupljim ne dobija.

Povratak na “Odeća , Obuća , Transportna oprema”