Organajzer - izrada - potrebna pomoc u idejama

Moderator: Hobo

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Re: Organajzer - izrada - potrebna pomoc u idejama

Postod BlackPanther » Pon Apr 21, 2014 12:28 am

Da, bas se lepo pomicemo. Na kraju cemo im osmisliti nadogradiv komplet. Ono basic level i jos gomila dodataka koje mozes da trazis da dodju uz to :-).
Svidja mi se.

Svidja mi se i ovaj hornet-ov dzep, ali me nerviraju sto oni NEMAJU radnju. Adresu (mislim da je neka Ive Andrica) su stavili cisto fore radi. Pre dva dana ih je drug zvao da ih pita za pantalone. Odgovor je bio "Nemamo radnju, ali mozemo poneti na neki od nasih treninga stvari koje vas interesuju, pa mozete doci da pogledate."
Furaju neku "borilacku vestinu" tu u nekom sklonistu. I tako. Meni je smaranje da pola sata gledam sta mi se svidja, pa da im javim da ponesu svih 10 modela i onda da banem ljudima na trening i sad da tu nesto preturam i gledam i onda mozda nista i ne kupim. Previse mi je to neprofesionalno....
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

avalon
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 11:18 am

Postod avalon » Pon Apr 21, 2014 12:55 am

^^^
Ja cu sutra da ih zovem da vidim da li mogu nekako da dodjem do njih, hocu da vidim taj 024 organajzer - a na kraju krajeva, nije liman velik, naci cu ja njih :))) Ipak je to bio moj kvart godinama :)

Korisnikov avatar
venom83
Pridružio se: Ned Feb 03, 2013 1:48 pm

Postod venom83 » Pon Apr 21, 2014 8:43 am

Taj hornetov organajzer se i meni dopada ali je za mene velik, dimenzije su mu 20cm x 14 cm x 5 cm. I cisto informativno eto momci drze treninge crossfit-a i rusku systemu, i takodje drze i obuke za rukovanje oruzijem :D
"pain is caused by pleausure" :character-jason:
swissknifecollector instagram profil

avalon

Postod avalon » Pon Apr 21, 2014 10:37 am

venom83 napisao:Taj hornetov organajzer se i meni dopada ali je za mene velik, dimenzije su mu 20cm x 14 cm x 5 cm. I cisto informativno eto momci drze treninge crossfit-a i rusku systemu, i takodje drze i obuke za rukovanje oruzijem :D

Uuuu veliko je to... Mislim ok je ako ces samo njega da nosis, ali je velik ako ces da nosis jos jednu torbicu
steta...

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Postod BlackPanther » Pon Apr 21, 2014 10:47 am

venom83 napisao: I cisto informativno eto momci drze treninge crossfit-a i rusku systemu, i takodje drze i obuke za rukovanje oruzijem :D

Ranije je u toj sali bila Systema. Ovo sto ovi drze se tako ne zove, pa samim tim nije to. Oni su se proglasili za akademiju u okviru koje imas 4 stvari:
- Hornet Combat
- Hornet Shooting
- Hornet Outdoor
- Hornet CrossFit
E ovo "HornetCombat" je to neko njihovo borenje. Navodno furaju i sistemu, ali se to vise svelo na ova 4 odozgo. Mislim da samo koriste zvucno ime "sistema" kako bi skrenuli paznju na sebe...

Sto se dzepa tice, imas pravo za velicinu. Ja sam planirao da mi se samo jedan dzep torbice otvara ovako i da bude organizovan ovako, a ovo cudo veliko kao cela moja torbica, pa mozda i malkice vece.
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

Korisnikov avatar
venom83

Postod venom83 » Pon Apr 21, 2014 11:37 am

Hvala na ispravci Panteru :handgestures-thumbupleft:
A organajezer je realno bas velik. Poslao sam im mail sa pitanjem da li ce imati manji model, odgovorili su da imaju u planu ali tek na jesen.
Meni treba uskoro da stigne MFH organajzer, posto sam konj izgubio Maxpedov :angry-screaming: Videcu kako ce se ovaj pokazati.
Ali mi se generalno svidjaju iznete ideje da se napravi forumski, to bih odmah pazario :handgestures-thumbupleft:

Korisnikov avatar
venom83

Postod venom83 » Sre Maj 07, 2014 1:54 pm

Upravo mi je stig'o MFH document bag. U sustini i nije los, velicine je Maxpedovog minija, ali je zato kvalitet osetno losiji. Videcemo kako ce se pokazati, ali opet, za 966 rsd se ne zalim. Dobra stvar je jos sto ima molle sistem kacenja pozadi.
Slika
Slika
Slika

Korisnikov avatar
Gurman
Pridružio se: Sre Mar 05, 2014 4:12 pm

Postod Gurman » Sre Maj 07, 2014 2:28 pm

Izgleda funkcionalno. Baci koju fotku kad ga malo napunis stvarcicama. Sta bi sa onim organajzerima, vise niko ne pominje?
Let There Be Rock!

avalon

Postod avalon » Sre Maj 07, 2014 5:38 pm

Problem je u mom vremenu - bio sam u protektoru, dogovorili smo se da jedan dan dodjem sa skicama da porazgovaramo, ali mi uletelo nesto mnogo posla pa ne stizem jos uvek.
Nadam se da cu mozi sutra ili preksutra da odem do njih.
U svakom slucaju javljam

Patriota
Pridružio se: Uto Jun 11, 2013 7:13 pm

Postod Patriota » Uto Jan 13, 2015 4:56 pm

Ajd da pitam jel uspeo taj organajzer,imam onu torbicu iz army shopa i na izdisaju je treba joj zamena pa reko da cekam ovaj organajzer ili da narucim hornetov

Povratak na “Odeća , Obuća , Transportna oprema”