Jos jedna prodavnica

Moderator: Hobo

Korisnikov avatar
venom83
Pridružio se: Ned Feb 03, 2013 1:48 pm

Re: Jos jedna prodavnica

Postod venom83 » Pon Dec 23, 2013 10:29 am

To se tice Helicon texa ne bih da donosim krajnji zaklucak kad je u pitanju kvalitet, kao sto rekoh majicom sam jako zadovoljan ali za ostale proizvode stvarno ne znam jer ih nisam uzimao, vrlo je moguce da su ipak izvikani i da kvalitet nije na mestu. A kad bi govorili o kvalitetu pre i sada, rekao bih da je sve nekada bilo daleko kvalitetnije. Licni primer su mi Alphine jakne i proizvodi. Imama tri Alphine jakne, standardnu kombaticu, vijetnamku, i parku (ona dugacka). Problem koji sam uocio na svim jaknama su dugmad (usivena) koja se brzo istegle, rasiju i otpadaju. Brat koji je imao isto Alphinu vijetnamku koja je prosla sve pank koncerte i zurke i koja je kupljena tamo pocetkom 90ih je i dalje citava i nosi je cale njegov, dugmad su citava jedino je izbledela malo posle toliko godina. Al verujem da vecina vas starih vukova to zna :mrgreen:
"pain is caused by pleausure" :character-jason:
swissknifecollector instagram profil

ivicarazum
Pridružio se: Sub Sep 17, 2011 5:07 pm

Postod ivicarazum » Pon Dec 23, 2013 11:58 am

Ja sam od Helicon texa uzeo dva kacketa jedan pamucni koji je skroz ok a drugi je bio PolyCotton Ripstop kacket ,koji me je neverovatno grebao po celu svojim savovima prvih mesec dana. Usluga je bila profesionalna kvalitet krajnje diskutabilan bar sto se tice robe koja kosta 500 dinara.
BAS CELIK

Korisnikov avatar
Radiobunker
Pridružio se: Sub Avg 20, 2011 1:36 pm

Postod Radiobunker » Pon Dec 23, 2013 1:46 pm

Evo ja narucio malopre ovo od Army Shop-a po savetu kolege Sloba BG. Cim dobijem javim impresije. Sutra mi stize. Hvala svima na pomoci.
http://armyshoponline.com/index.php?rou ... uct_id=241

Korisnikov avatar
Pathfinder
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 1:13 pm

Postod Pathfinder » Pon Dec 23, 2013 2:03 pm

Ajoj, pa to je "Trulko" brand, sad vidim..ja od nji' ubuduće samo ako je đabe.
What is steel compared to the hand that wields it?

Korisnikov avatar
Radiobunker

Postod Radiobunker » Pon Dec 23, 2013 4:45 pm

Pathfinder napisao:Ajoj, pa to je "Trulko" brand, sad vidim..ja od nji' ubuduće samo ako je đabe.

Pa saznacu uskoro dal' je Trulko OK il' JOK :D . Sutra stize, a ona devojka iz Army Shop-a sa kojom sam divanio kaze da se ljudi vracaju po taj model kad "potrose" aktuelni koji nose. Sloba BG ih 'fali, ti ih kudis....videcmo sta cu ja da kazem kad se uvucem i krenem da ih cakam-akam-njakam :-).

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Postod BlackPanther » Pon Dec 23, 2013 4:57 pm

Ako si ti vise gledao u tu curu, a manje u pantalone, mogla je da kaze sta god je htela :-).
Bas me interesuje kakve ce se pokazati. Obavezno da javis utiske.

Moj bivsi cimer je 2009-e kupio jedne maskirne u army shop-u u Novom Sadu. Ne secam se ko je proizvodjac, ali znam da mi je zadatak bio da ih pocepam. Cim ih je doneo, vukao sam na sve strane i bas se izivljavao - nije popustio nijedan sav. Sto je za pohvalu. Jos su u zivotu :-).

A ja sam dobio jedne "MIle Dragic" maskirne. To sto su jake - sam i ocekivao. Ono sto me je odusevilo je situacija kada sam celu casu nes kafe sasuo sebi u krilo i tecnost samo produzila ka zemlji bez upijanja :-).
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

Korisnikov avatar
SlobaBG
OOUR Održavanje
Pridružio se: Sre Sep 07, 2011 9:15 pm

Postod SlobaBG » Pon Dec 23, 2013 5:05 pm

Pathfinder napisao:Ajoj, pa to je "Trulko" brand, sad vidim..ja od nji' ubuduće samo ako je đabe.

Meni evo traju vec 6 godina. Prve dve godine sam ih, naravno, kao nesto stedeo, a onda se opustio... i nikako da im dodjem glave. Opet, kao sto rekoh, ne znam da li su ove danas iste kao one pre 6 godina, ali ako jesu, ja bolje pantalone u Armyshopu od njih ne videh. I bolje od 90% slicnih koje se prodaju ovde u Srbiji, bilo uvozih ili domaca radinost.
ROTHCO - Skroz pamucne, makar ove sto se kod nas prodaju, im nisu nesto i ne vrede te pare - to se slazem.
Most powerful is he who has himself in his own power / Seneca

dusambej
Pridružio se: Pet Jan 27, 2012 1:16 pm

Postod dusambej » Pon Dec 23, 2013 6:09 pm

Lepo ste raspalili diskusiju ,mislio da niko nije imao iskustva sa doticnim brendom alieto pogresih,u svakom slucaju dobro dodju ovakve direktne informacije iz prve ruke ,da napomenem da nisam neki "militarista" ali jednostavno sam dizajn i kroj vojnih jakni mi nekako lezi ,jedino sto nije za svaku priliku jakna sa nekim kamuflaznim dezenom ali na srecu postoje i jednobojne ,prolse godine sam kupio Pentagon jaknu LEVEL 5 gen 2 i nije losa dosta dobro stiti od vetra i kise najveca mana je njena duzina nekako vise volim za zimu malo duzu jaknu ,strukiranu i druga zamerka je debljina same jakne mogli su jois malo pojacati termo izolaciju ,a tada je to bila najskuplja jakna u ponudi ,vidim da su sada plasirali novi model gde se navodi da je mnogo bolji za zimske uslove jedino mu je smanjena vodo odbojnost.
ali dobro ovde nije rec o robnoj marki Pentagon vec o drugoj robi ,nasao sam dve jakne za nekoh 110 i 150 evrica za koje se navodi da su skoro pa vrh ponude (raznorazniUSA standardi i sl) http://www.bmshop.rs/kupi/level-7-jacke ... ack-388229 i ovoa jakna po malo nizoj ceni http://www.bmshop.rs/kupi/ecwcs-gen-ii- ... ucp-180167
Ponuda je zaista vise nego bogata i recimo da bih pre dao 150 eura za takvu jaknu nego za neku tamo "Versace" koja ce se raspasti pri prvoj kisi a kosta duplo vise i nema nikakvu zastitnu funkciju.
Danas sam kontaktirao prodavaca i rece mi da u martu otvaraju salon gde ce biti izlozena i sva roba koja ce moci da se vidi uzivo.
Muko moja predji na drugoga
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,11557.0.html
http://www.maketarskikutak.com/index.php/topic,16551.0.html

Korisnikov avatar
Radiobunker

Postod Radiobunker » Pon Dec 23, 2013 7:16 pm

BlackPanther napisao:Ako si ti vise gledao u tu curu, a manje u pantalone, mogla je da kaze sta god je htela :-).
Bas me interesuje kakve ce se pokazati. Obavezno da javis utiske.

E bar da sam gledao....al' na zalost nisam nego sam slusao preko telefona jer ja sam u ZR, a zvao sam radnju u BG....mada....moram da primetim vrlo prijatan zenski glas ;) Naravno, cim steknem prve utiske oglasim ovde.
SlobaBG napisao:

Meni evo traju vec 6 godina. Prve dve godine sam ih, naravno, kao nesto stedeo, a onda se opustio... i nikako da im dodjem glave.

Pa i ja se nadam slicnom iskustvu. Hvala ti jos jendom na informaciji iz prve ruke.

dusambej napisao: Lepo ste raspalili diskusiju ,mislio da niko nije imao iskustva sa doticnim brendom alieto pogresih,u svakom slucaju dobro dodju ovakve direktne informacije iz prve ruke.......

U tome po meni i lezi snaga ovog naseg foruma i zato i volim ovo mesto na mrezi. Ljudi probaju nesto pa onda pohvale il' okrpe i to je neprocenjivo. Najgori je osecaj kad sa apetitom potrosis novac, a posle si ispostavi da si isti bacio na neki bofl koji nije ni za po kuci.

Korisnikov avatar
BR_
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 7:22 pm
Kontakt:

Postod BR_ » Pon Dec 23, 2013 7:19 pm

Problem sa Alphom, Rothcom, Helicon Texom i gomilom drugih je da cim izgube vojne ugovore drasticno padnu sa kvalitetom. Naravno, padnu i sa cenama ali to je druga prica. Zahvaljujuci tome sto sam imao pristup vrhunskim proizvodjacima opreme, onim kod kojih opremu narucuju oni koji imaju otvoren budzet, nekako mi sve ovo kod nas ne zadovoljava ni osnovne zahteve.

Recimo iskustvo sa Rail Riders pantalonama. Za brend sam cuo od prijatelja, koji je poprilicno vremena proveo po raznim stanima, i to jos na samom pocetku, kada komfor uglavnom nije postojao. Placene su porilicno, pre nekih 3 godine. Za te tri godine prakticno ih stalno nosim kada nisam u kancelariji, i na teren, i na sva pucanja, i u raznim drugim prilikama i leti i zimi. Nedelju dana posto su stigle isao sam na neki skup jednog drugog foruma u Zrenjanin, gde su stolovi na strelistu od livenog betona, i zakacio sam nekoliko vlakana na inace najlonskim pantalonama. Naravno da sam poludeo, ali i bio razocaran, posto je po mom iskustvu, rupa koja c da se siri. No, upravo g;ledam to ostecenje, i izgleda potpuno jednako kao i prvog dana. Posle tri godine nosenja, meni to izgleda kao odlican rezultat. Da ne pominjem da ih nosim i na -15 i na + 38, i da nemam primedbu na to da su bile hladne ili pretople.

Po meni, najvaznije pravilo je nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari.
Inimicus Inimici Mei Amicus Meus Est
Βασιλεὺς Βασιλέων Βασιλεύων Βασιλευόντων
Basileus Basileon Basileuon Basileuonton

Povratak na “Odeća , Obuća , Transportna oprema”