Jos jedna prodavnica

Moderator: Hobo

dusambej
Pridružio se: Pet Jan 27, 2012 1:16 pm

Jos jedna prodavnica

Postod dusambej » Pet Dec 20, 2013 6:04 pm

Ne znam da li znate za ovu radnju i kakav je kvalitet robe, ali ponuda je prilicno dobra http://www.bmshop.rs/kupi/u-s-model-gloves-black-179135 pa ako imate iskustva sa ovim proizvodima pisite o njima.inace radnja je u Novom Sadu.
Muko moja predji na drugoga
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,11557.0.html
http://www.maketarskikutak.com/index.php/topic,16551.0.html

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Re: Jos jedna prodavnica

Postod BlackPanther » Pet Dec 20, 2013 6:16 pm

Prvi put cujem i vidim. Sto se adrese tice (Josifa MArinkovica Novi Sad), tamo je samo gomila kuća. To je baš zabačeno naselje. Proveriću, ali mislim da je adresa stavljena samo fore radi i da je to nečija kuća, a da je glavna prodaja preko sajta.

Što se kvaliteta tiče, nemam iskustvo, a i generalno ne kupujem stvari koje nisam imao priliku ja (ili neko drugi) da opipam :-)
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

Korisnikov avatar
venom83
Pridružio se: Ned Feb 03, 2013 1:48 pm

Postod venom83 » Sub Dec 21, 2013 2:40 pm

U pitanju je samo online prodaja i najvise imaju robe od poljskog Helicon-tex-a. Ja sam letos uzeo jednu majcu kratkih rukava, maskirna, night-camo dezen za 800 i nesto dinara i mogu reci da sam jako zadovoljan.
"pain is caused by pleausure" :character-jason:
swissknifecollector instagram profil

Korisnikov avatar
druid
moderator
Pridružio se: Sre Dec 22, 2010 4:05 pm

Postod druid » Ned Dec 22, 2013 9:08 pm

Znam coveka. Ono stvari sto sam video uzivo mislim da je skroz OK. Ne znam kakva je sadasnja ponuda, trenutno nisam u toku.

Korisnikov avatar
BR_
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 7:22 pm
Kontakt:

Postod BR_ » Ned Dec 22, 2013 9:32 pm

Ne znam, mozda sam ja naucen na daleko bolje, ali meni je sve sto pravi Helicon Tex cista kulisa. Pre neku godinu smo ih Hobo i ja videli prvi put, i bili izdaleka odusevljeni. I tako, u jednom trenutku stadosmo da nesto i kupimo, pipnusmo, okrenusmo se i nikada vise ne vratismo. Mozda su danas bolji, ali meni prvi utisak uvek ostane u glavi. E sada, u to vreme mi je kao i danas reper bio Arktis.
Inimicus Inimici Mei Amicus Meus Est
Βασιλεὺς Βασιλέων Βασιλεύων Βασιλευόντων
Basileus Basileon Basileuon Basileuonton

Korisnikov avatar
Hobo
Site Admin
Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 8:16 pm

Postod Hobo » Ned Dec 22, 2013 9:46 pm

Prosle tj. pocetkom ove godine kvalitet im nije bio bolji. Imaju nekoliko menizanimljivih zanimljivih proizvoda (napr. fleece pantalone koje su dobro resenje za putovanje vozom ili busom jer su meke i tople) ali kada malo detaljnije pogledate nacin usivanja traka ili opipate krut materijal jakne... Tesko bih se odlucio za nesto njihovo, marocito jer su po cenama kao Rotco a pruzaju manje.

Korisnikov avatar
Radiobunker
Pridružio se: Sub Avg 20, 2011 1:36 pm

Postod Radiobunker » Ned Dec 22, 2013 9:58 pm

@ Hobo.....Ja se spremam da sutra narucim pantalone od njih. Model M65 zelene. Znaci nije neki kvalitet materijala i rada? Evo link do pantalona o kojima pricam:
http://www.bmshop.rs/catalog/m65-1965-u ... form-22076

Korisnikov avatar
SlobaBG
OOUR Održavanje
Pridružio se: Sre Sep 07, 2011 9:15 pm

Postod SlobaBG » Ned Dec 22, 2013 10:39 pm

Ne zelim ni najmanje da reklamiram bilo koga, ali imas u Armyshopu model "Vintage paratroper" - 55% pamuk, 45% poliester, nosim jedne takve vec evo 6 godina, prale se nebrojeno puta, provlacile se kojekude... i dalje ni jedan koncic nije mrdnuo. Cak nisu ni izbledele posle toliko pranja. Da li je isti dobavljac i kvalitet danas kao i pre 6 godina - to ne znam, ali ih vredi proveriti. Imam i neke pamucne kupljene na istom mestu... prane slican broj kao i ove prve - ali primetno da su na nekim mestima pocele da se tanje... itd. Ne mogu da budem nezadovoljan ni tim pamucnim - ali su ove od mesavine pamuka i poliestera daleko "best value for money".
Most powerful is he who has himself in his own power / Seneca

Korisnikov avatar
Radiobunker
Pridružio se: Sub Avg 20, 2011 1:36 pm

Postod Radiobunker » Pon Dec 23, 2013 7:17 am

Slobo hvala puno. To mi samo i treba....informacija iz prve ruke bazirana na koriscenju. Hvala ti jos jednom.

Korisnikov avatar
Pathfinder
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 1:13 pm

Postod Pathfinder » Pon Dec 23, 2013 10:10 am

Doduše, u ArmyShop moraš da progutaš ono da su cene "dinar na dinar" bezobrazne..
What is steel compared to the hand that wields it?

Povratak na “Odeća , Obuća , Transportna oprema”