MFH-Max Fuchs,kvalitet?

Moderator: Hobo

Alatriste
Pridružio se: Čet Apr 12, 2012 7:23 pm

MFH-Max Fuchs,kvalitet?

Postod Alatriste » Sre Okt 09, 2013 2:14 pm

Nameravam da kupim neki ranac MFH,pa ako ima ljudi sa iskustvom,zamolio bih da ga podelite.Hvala unapred! :obscene-drinkingcheers:

Korisnikov avatar
gravesen
Pridružio se: Sre Avg 24, 2011 10:25 pm

Re: MFH-Max Fuchs,kvalitet?

Postod gravesen » Sre Okt 09, 2013 8:42 pm

Imao torbicu,nisam bio zadovoljan kvalitetom.Predpostavljam da rancevi nisu daleko od toga.
''Aл тирјанству стати ногом за врат, довести га к познанију права, то је људска дужност најсветлија'' !
''Не приличи вуку да одговара на лавеж паса ''

Korisnikov avatar
Pecaroš
Pridružio se: Pet Feb 17, 2012 9:13 pm

Postod Pecaroš » Sre Okt 09, 2013 8:44 pm

Imao sam neke MFH futrole, za okvir, masku, radio... Na prvi pogled izgledaju lepo, kordura, molle kačenje; ali su se za godinu dana bukvalno raspale. Kvalitet je na nivou Kineza, to više ne kupujem. Moj predlog je skupi ke$ za kvalitetniji ranac.
Begaj be, pecam! Slika

Korisnikov avatar
SashaM
Pridružio se: Sub Avg 20, 2011 3:31 pm

Postod SashaM » Sre Okt 09, 2013 11:07 pm

Imam MFH torbicu kopiju maxpedition proteus otprilike godinu dana...nosim je svaki dan i ima par defekata (odšio se kajiš za kačenje) ali se vrlo lako to sredi. Pošto nemam para za maxpedition ova torbica mi radi posao, za sada.

Alatriste

Postod Alatriste » Čet Okt 10, 2013 12:01 am

Hvala na odgovrima.Ne nameravam da taj ranac "izlazem vecim naporima",vise nesto kao putni ranac za 2-3 dana ili pesacki izlet od dan ili dva. Jel mozete da preporucite nesto slicnog cenovnog ranga,a malo boljeg kvaliteta, i da pri tom moze da se nabavi kod nas? Inace ja sam mislio da uzmem ovaj http://www.max-fuchs.de/cgi-bin/iboshop.cgi?showd630,,30363B.

Korisnikov avatar
gray_wolf
Pridružio se: Sre Feb 01, 2012 6:23 pm

Postod gray_wolf » Čet Okt 10, 2013 1:15 am

imam jeddnu njihovu torbicu,onu za oko struka,svakodnevno je nosim vec neko vreme,i sad torbica i nije toliko losa (moze to daleko bolje ali u nekom drugom cenovnom rangu,za ove pare je ok),stvarni problem predstavlja mi njen kais koji je totalno s....e,posle par dana se bio rasio,a kopca se stalno sama otkopcavala,pa sam to resio kompletnom promenom kaisa,taj MFH i jeste kineski,ali registrovan u nemackoj,to ti je kolko para tolko i muzike...
za ranac u tom nekom cenovnom rangu,ne znam bas puno,jer ih nisam puno koristio,imam jedan capriolo,mislim da je firma iz backog petrovca,ali se pravi u prijateljskoj nam kini,zapremine je 45 litara,ima neke ubacene alu sipke,ono da se zakopca oko struka,mislim da kod njih kosta oko 4500din,ja sam moj dobio u nekoj zameni,tako da me izasao u parama gledano oko1500din,tako da mi nije bilo zao da ga uzmem,pa isprobam,kod mene je oko 6-7 meseci,i nosio sam ga nekih 10ak puta,s tim da mi je bar tri puta bio bukvalno po ceo dan na ledjima,iznenadio me je prijatno zato sto stvarno odvoji zadnju stranu ranca od ledja,nije neudoban(kad ga podesis spram sebe)iako je dobrano natrpan,i materijal je solidan(ne ekstra,ali zadovoljava),negativno je one mrezice sa strane,nisu ni za ku..c ( njih cu skinuti) i sto nema bas puno mesta za kacenje spolja,i sto ima neki iritirajuci spaner-kanap (njega sam vec skinuo),po meni je ocena od 1 do 10,nekih 7+,al s' obzirom koliko me je izasao,prezadovoljan sam,aj gledacu sjutra u toku dana da a slikam,pa uvece da postavim slike
pozdrav

Alatriste

Postod Alatriste » Čet Okt 10, 2013 2:55 pm

@gray_wolf
Hvala na slikama unapred,i hvala na odgovoru.Video sam i temu o onim domacim Hornet rancima, pa sam i njih uzeo u razmatranje.

Korisnikov avatar
gray_wolf

Postod gray_wolf » Čet Okt 10, 2013 10:36 pm

evo slika,nisu nekog kvaliteta,al se vidi sta je pesnik hteo da kaze,na zadnjoj sam ga nabacio na ledja da se dobije predstava o velicini

Slika
Slika
Slika

Alatriste

Postod Alatriste » Pet Okt 11, 2013 5:06 pm

Hvala na slikama sivi vuce! :obscene-drinkingcheers:

Korisnikov avatar
gray_wolf