Inex Luss i Mile Dragic pantalone

Moderator: Hobo

Korisnikov avatar
ZedPi
Pridružio se: Pet Avg 30, 2013 12:11 pm

Inex Luss i Mile Dragic pantalone

Postod ZedPi » Pet Avg 30, 2013 5:21 pm

Pozdrav svima!

Prvi post.

Trazio sam Horus pantalone i u tom trazenju naletim na topic na ovom forumu u kom saznam za Inex Luss pantalone.

Zanima me kakva ljudi iskustva imaju sa ovim i sa Mile Dragic Tactical One pantalonama, poshto vrlo slichno - da ne kazem ISTO - izgledaju na slikama.

Bio sam u Zemunu u Inexu i portir mi reche da ne rade vecj 15ak dana, a da se ne zna kad cje nastaviti da rade. Bummer jer su njihove pantalone za neka 3 soma jeftinije od MD, a i i MD neshto nije rad da prodaje pojedincima (barem je tako bilo proshlog novembra kad sam sa nekim komercijalistom razmenio 100 mailova polovichnih informacija sa njegove strane. Strashno.).

Rekoshe mi u MDu da se javim od ponedeljka da da vidim shta i dal' cje neshto da prodaju (?!).

Do sad sam rabio TRU-SPEC pantalone (khaki BDU imam od 2000te, sad su potpuno istanjene, 65/35, twill tkanje, i od novembra dva para 24/7 Tactical pantalona, coyote brown i olive drab - vrhunske su, rip-stop, 65/35, teflon coated, voda spada sa njih kao luda, sve u svemu, sjajno napravljene pantalone). 100% pamuchne Vintage Industries i Surplus Raw Vintage ne rachunam, to je modna kopija.

Neshto se opet zapalih za ove nashe MD ili taj tip jer sam video nekog omalenog pripadnika zandarmerije (neka digi woodland MARPAT varijanta kamuflaze) na pumpi, pa ga pitah koje su mu pantalone, ali on nije imao pojma. Zakleo bih se da su MD, ili Inex. Drugar ima XOPYC i P-2 i P-3, neshto mi ne deluju kao da su kvalitetne, vecj ih je negde po shavu cargo dzepa rasparao kad ih je zakachio negde, boja krenula da bledi, a i preko 4 soma su. 24/7 su skoro 6 ( na popustu su bile koji dinar ispod 5 soma), ali vrede svaku paru.

Udrite sa komentarima i iskustvom, pretezno u odnosu na MD i Inex, jer to pikiram, i da li opravdavaju cenu.

Hvala unapred!

ZedPi
.: The Dude: "Jackie Treehorn treats objects like women, man." :.

vukovsin
Pridružio se: Pet Nov 25, 2011 5:39 pm

Re: Inex Luss i Mile Dragic pantalone

Postod vukovsin » Pet Avg 30, 2013 7:41 pm

Не,дефинитивно....
Једино ако не добијеш од неког другара-припадника служби које их носе као радну одећу,онда имаш најбољу могућу цену и брига те за остало...

poljo
Pridružio se: Ned Maj 20, 2012 6:37 pm

Postod poljo » Sub Avg 31, 2013 10:31 pm

Uzalud trud nikad nece biti 5.11 . Valjda nam nije u mentalitetu da napravimo nesto kvalitetno i da odrzimo taj nivo .

Korisnikov avatar
Hobo
Site Admin
Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 8:16 pm

Postod Hobo » Sub Avg 31, 2013 10:47 pm

Nas problem je sto smo malo trziste i nismo bas zanimljivi stvarno kvalitetnim proizvodjacima (a nemamo bas ni novca za ono sto prodaju). To je na svojoj kozi uvideo "Arctiks" i jos neki uvoznici koji vise ne posluju. Sto se 5.11 tice, nisu bas parametar kvaliteta. Imam nesto njihove opreme a i vidjam je poprilicno. Bude i kod njih rasparanih savova, iskrivljenih kopci, tkanina koje brzo izblede na suncu. Opet, davati silne pare za Kitanica i Railruners opremu je malo...

Korisnikov avatar
gravesen
Pridružio se: Sre Avg 24, 2011 10:25 pm

Postod gravesen » Ned Sep 01, 2013 6:14 am

Mogu da kazeem da imam 3 para Mile Dragic pantalona i nosim ih vec 5 godina.Ja sam zadovoljan! :handgestures-thumbupleft:
''Aл тирјанству стати ногом за врат, довести га к познанију права, то је људска дужност најсветлија'' !
''Не приличи вуку да одговара на лавеж паса ''

Korisnikov avatar
ninoslavt
Nožar
Pridružio se: Sub Okt 23, 2010 7:00 pm

Postod ninoslavt » Ned Sep 01, 2013 9:57 am

Kvalitet opreme i odjece od domacih i "domacih" proizvodjaca varira od izuzetno dobar do obicno sranje. I to govorim za proizvode koji se prodaju kojekakvim domacim i "domacim" drzavnim sluzbama. Uniforme koje se prikazu kao primjer na tenderu su izuzetnog kvaliteta kao i pocetni primjerci koji stignu u jedinice/sluzbe. Poslije toga dolazi na red vanserijsko smece na kojem se pravi profit a sve u talu sa nekim od odgovornih iz prijemne komisije i sire...

Korisnikov avatar
SlobaBG
OOUR Održavanje
Pridružio se: Sre Sep 07, 2011 9:15 pm

Postod SlobaBG » Ned Sep 01, 2013 10:27 am

Hobo napisao:Opet, davati silne pare za Kitanica i Railruners opremu je malo...

Mislis na Railriders? Dobra je to oprema, bez sumnje, i verovatno oprema izbora za ekspedicije i duži boravak u prirodi daleko od civilizacije.

Inače, slažem se za 5.11, takva su i moja iskustva. Verovatno im je potražnja tolika da ne mogu da se oslone na samog jednog dobavljača za svaki artikal (ili grupu artikala) pa ne mogu ni da sprovedu krštenu kontrolu kvaliteta. Mada generalno 5.11 jeste firma koja pravi i prodaje kvalitetnu opremu.
Most powerful is he who has himself in his own power / Seneca

Korisnikov avatar
Hobo
Site Admin
Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 8:16 pm

Postod Hobo » Ned Sep 01, 2013 10:44 am

SlobaBG napisao:...Mislis na Railriders?...

Jes' mislim :D
Ali takodje mislim i da su debelo precenjeni. Uzeo sam jedan par njihovih pantalona na nekoj akciji i to je jedini koliko-toliko prihvatljiv nacin jer dati preko 130$ za pantalone od cistog najlona je... :shifty:

Korisnikov avatar
ZedPi
Pridružio se: Pet Avg 30, 2013 12:11 pm

Postod ZedPi » Uto Sep 03, 2013 3:00 pm

Inex Luss ne rade, a da li cje opet, to niko ne zna. Zvao sam MD i rekli su mi da imaju samo konfekcijski broj 50, koji pokriva L velichinu, a na netu sam video da konfekcijski broj 50 pokriva i M i L: http://www.kompp.co.rs/size/velicine/ve ... odece.html

Ako neko ima te Tactical One pantalone, neka napishe koja je to velichina u odnosu na druge (S/M/L/XL) ili taj famozni konfekcijski broj, chisto da znam da li se zalecjem, ili ne.

Thx!

ZedPi
.: The Dude: "Jackie Treehorn treats objects like women, man." :.

Povratak na “Odeća , Obuća , Transportna oprema”