Hornet torbice i ranac

Moderator: Hobo

bogavac
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 1:15 pm

Re: Hornet torbice i ranac

Postod bogavac » Sre Avg 27, 2014 11:19 am

Ma ima da sluzi,ranac je dobar,jeste malo nezgodan jer nije bas uz kicmu mada kad se zategne podnosljivo je.sve planine sto obilazim su relativno blizu pa ne moram da pesacim deset kilometara,sve je na par kilometara.srecom nikad nemamnogo stvari,oprema kohu ja nosim je malo rezervne odece,prva pomoc,kabanicu,satorsko krilo(nekad dva)porcija jna,voda,malo zacina,salate i MESAAAA.za secenje granja i drveca za potpalu nosim samo bahco2444 i fiskars x7,slazu se nema dalje.nosim i vise opreme ali ovo je obavezno.priznajem da je u odabiru ranca odlucilo i to sto volim vojne stvari,ne mogu da idem saren ko detlic da me ubijes.mada zbog nekih alkos lovaca sto znam to ne bi bilo lose.

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Postod BlackPanther » Sre Avg 27, 2014 11:23 am

Fali ti jedna bahco preklopna testera i superiska :teasing-poke: .
A satorskih krila nikad dosta :-).
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

bogavac
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 1:15 pm

Postod bogavac » Sre Avg 27, 2014 11:43 am

Imam jednu,to sam zaboravio,marke vilager.uzeo u tempu 600din,sljaka dobro.ima granja po sumi koliko hoces nema potrebe za neki secenjem.pre neki dan sam sa njom sekao neke osusene grane jabuke u selu,nije vreme za to ali osusilo se.ubi je hladan vetar sa planine ovcar.

Povratak na “Odeća , Obuća , Transportna oprema”