Pantalone

Moderator: Hobo

Kolubarac
Pridružio se: Pet Dec 23, 2011 11:17 am

Re: Pantalone

Postod Kolubarac » Sub Jul 14, 2012 9:19 am

Ne brinite, u pitanju je prava srpska firma. Meni su jutros prekinuli vezu i pola recenice. Sad mogu da daju robu i dzabe sto se mene tice...

Korisnikov avatar
StepenWolf
moderator
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 8:34 pm

Postod StepenWolf » Ned Jul 15, 2012 12:52 am

Kolubarac napisao: Meni su jutros prekinuli vezu i pola recenice. Sad mogu da daju robu i dzabe sto se mene tice...

U par navrata kada sam bio tamo nisam stekao utisak o neljubaznosti. Čak štaviše i pomalo iritirajuća predusretljivost.
Mada mi nisu nikakav rod i prema tome nemam nikakav poseban razlog da ih nezasluženo hvalim, bilo bi interesantno čuti kako se to "spuštanje slušalice" desilo?
Tel. linije ponekad znaju da puknu i pre početka rečenice.

Kolubarac
Pridružio se: Pet Dec 23, 2011 11:17 am

Postod Kolubarac » Pon Jul 16, 2012 9:26 am

Da, prekidi veze se desavaju.
Ne narocito prijatan ton sagovornika u kome me je obavestion da "se subotom ne radi" me je naveo na zakljucak da mi je prekinuo vezu tokom sledeće recenice u kojoj sam pokusao da ga pitam za neke detalje njihove vezano za njihovu lokaciju.
Ako se "subotom ne radi" zasto se javljao na službeni fiksni telefon u subotu u 9h saopštavajući prvo ime firme....
Mozda je ovo slučajnost i moj zakljucak je ishitren, ali mi je stepen netrpeljivosti prema poslovnoj praksi uobicajenoj za nase prostore ovih dana ocigledno nizak:)

Samo sam hteo da prenesem ovde svoje iskustvo (jer sam ovde i cuo za doticnu firmu) da ljudi mogu ipak da podese malo svoja očekivanja.
U svakom slucaju, vreme i iskustva drugih će nam dati objektivniju pravu sliku.
Kolubarac

Korisnikov avatar
Pathfinder
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 1:13 pm

Postod Pathfinder » Čet Avg 23, 2012 11:24 pm

E Kolubarac sa kašnjenjem ti hvala na deljenju iskustva. Pravo da ti kažem,uvek se podesim na takav stav kada se bavim takije stvarima.
Čak ne volim ni ono "samo kaži poslao te", ili "evo ti br pa traži tog i tog"...aman neću bre, oću da samo XY, Džo Šmo, Jamezdin Kurtović, i da dobijem uslugu na nivou ;)
What is steel compared to the hand that wields it?

vukovsin
Pridružio se: Pet Nov 25, 2011 5:39 pm

Postod vukovsin » Pet Avg 24, 2012 6:23 am

Ево,овако....Тоза-Зоран и ја били и установили следеће....Суботом не раде,дежура портир-чувар из агенције за обезбеђење (дакле,свима мање-више познат психолошко-културолошки и остали профил запослених)
Млади комерцијалиста љубазан,предусретљив,јавља се чак и са састанка....
Кд саслуша жељу,уколико није сасвим ''у материји'' посаветује се са технологом,ако сте присутни-технолог дође...
Панталоне сашивене код њих сам користио четири седмице по Копаонику за шетњу,терен тежине мало захтевније трим-стазе,али сам до сад задовољан...А смета ми кад видим ''са наличја'' како висе крајеви конца-финална обрада мора још да се побољша ако мисле да буду ''играчи'' на овом терену...Дугмад,тј.њихово пришивање би морало да буде чвршће-поузданије,например са контра дугметом изнутра,или јака нитна/дрикер например...
Ипак,у односу паре/музика има поприлично лепе музике у овом случају...

Korisnikov avatar
vlay
moderator
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 8:58 pm

Postod vlay » Pon Avg 27, 2012 9:53 pm

Mali off, ali jace je od mene.
Ljudi kad bi nasao bilo kakav komad garderobe koji bi bio upola kvalitetan kao ove nase forumske majice skako bi od srece!
Uzeo dve,nosam ih BUKVALNO svaki dan,oprane nekoliko hiljada puta i ni makac!
Boja ne bledi, logo i slova isti kao i prvog dana...ma, neunistivo!!!
Skidam kapu drugu Kodzi na izboru dobavljaca.:bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow:
...a ja mislio da je zivot reka!

Korisnikov avatar
Vrabac
Nožar
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 8:29 pm

Postod Vrabac » Pon Avg 27, 2012 11:02 pm

Slažem se, super majice

Korisnikov avatar
RADO
Nožar
Pridružio se: Čet Dec 02, 2010 10:03 pm