Na noge

Moderator: Hobo

grmija
Pridružio se: Pet Nov 18, 2016 5:50 am

Re: Na noge

Postod grmija » Pet Nov 18, 2016 5:56 am

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

promenio bih nešto od opreme :banana-wrench:

Korisnikov avatar
Pan
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 12:29 am

Postod Pan » Pet Nov 18, 2016 8:39 am

Au bre, pa ovo za retrovizor

Korisnikov avatar
Macan
Pridružio se: Ned Mar 23, 2014 10:56 am

Postod Macan » Sub Apr 21, 2018 11:30 pm

LM kako imam stopala kao omanji Jeti uvek imam problem da nadjem nesto odgovarajuce a dobro, tako da sam vise puta razmisljao o tome da slucajno skratim palac nekom sekiricom, jer me jedan broj vise- kosta puno.Prilikom zadnje posete Mountex-u u Pesti naidjoh na ovu obucu za koju me ubedise da je kvalitetnija od North face cije sam neke modele mpgao da obujem, ali mi pokazase ove koje su mi stvarno udobne, pa sam hteo da pitam da li je to tako ili su me uradili na foru. U pitanju je Hanwag, na kutiji pise da su Handcrafted a sad kad sam postavljao sliku video sam da su proizvedene u Hrvatskoj . Uglavnom volim da nosim uvek ovakvu obucu svakodnevno , uglavnom po gradu...
Slika

Korisnikov avatar
Nietzsche
Pridružio se: Čet Dec 03, 2015 7:17 pm

Postod Nietzsche » Ned Apr 22, 2018 9:44 am

Dijelimo isti problem. Dobre su ovo patike. I ja sam jednom imao Hanwag, doduse neki sportski model... kao za trcanje. Nosio sam ih sigurno 2 godine, bile su kvakitetne. Nadam se samo da ti se noga nece skuvati u ovim, nekako izgledaju kao da su malo deblje za ovo vrijeme. Sljedeci put mozes pogledati Meindl, CAT ili Skechers, takodje prave solidnu obucu i sto je najvaznije - imaju velike brojeve.
Hrvati mnogo toga proizvode i izvoze, narocito unutar EU. Ovdje sam vidjao svasta nesto iz Hrvatske pocevsi od prehrambenih proizvoda, preko alkoholnih pica, odjece i obuce, pa sve do kozmetike i onih Lush kremica, pomadica i sapuna za zene.

Korisnikov avatar
ultramegaxterra
Pridružio se: Ned Jul 20, 2014 9:46 am

Postod ultramegaxterra » Pon Jul 09, 2018 7:35 pm

ima li neko problem sa ahilovom tetivom kad nosi ove duboke planinarske cipele...??. jednostavno, vec nekoliko meseci mi prolazi, a mislim da sam je povredio da mi se gornji deo mammuth planinaraca nekako zabijao polako u tetivu...ako niko od vas nije imao problem, mozda nije to

Korisnikov avatar
Macan
Pridružio se: Ned Mar 23, 2014 10:56 am

Postod Macan » Uto Jul 10, 2018 3:01 pm

ako nosis neudobnu obucu za sedam dana mozes da dobijes cukalj bez problema(mislim na prste) :dokosuren:

Povratak na “Odeća , Obuća , Transportna oprema”