Gumene cizme

Moderator: Hobo

bogavac
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 1:15 pm

Re: Gumene cizme

Postod bogavac » Pon Jul 17, 2017 7:48 pm

Znam i ja za zip da ne bi trebalo da ide ali sam mislio mozda ima neka fora.takva cizma skroz gubi smisao.gumena cizma se prvenstveno kupuje kao zastita od vode i zbog lakog odrzavanja.ovo im je najskuplji model a ja ne znam sta sa njim i kuda.

Korisnikov avatar
mbole
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 12:07 am

Postod mbole » Pon Jul 17, 2017 11:11 pm

Za fancy drustvo po bljuzgavici do Terazija :)

Salu na stranu, gumene cizme retko ko tera bas kroz vodu. Uglavnom se i koriste po blatu i slicnom. A oni koji ih koriste ozbiljno, znaju da zip nije za njh.

DakiNS
Pridružio se: Čet Mar 05, 2015 10:18 am

Postod DakiNS » Uto Jul 18, 2017 7:10 am

Kod mene u ravnici , u toku lova zimi itekako se gazi kroz vodu , posebno posle otapanja snega , po pašnjacima , razorima malim udolinama u kojima se sakuplja voda. Poslednje Tigrove sa neoprenom i malim kaišićima sa strane izbegavajte u širokom luku ! Posle prvih 15 minuta kopče su otpale , a posle otprilike tridesetak nošenja otpale su obe falte, tako da sad imam ureze u obliku slova V sa obe strane , a cena im nije baš bila mala , otprilike kao za dva para običnih čizama.

bogavac
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 1:15 pm

Postod bogavac » Uto Jul 18, 2017 8:30 am

@DakiNS
To bi trebalo da je model Highlander,model za zimu.taman sam pomislio da je Tigar poceo da odskace u kvalitetu ali izgleda da sam se prevario.da je nosite i po blatu samo treba je oprati posle a da voda ne udje.po utiscima vidim da je ostao jos Elit da se proba ali izgleda da i on boluje od slicnih boljki.treba ici na jeftiniju varijantu,nista se sa ovim skupljim ne dobija.

Korisnikov avatar
canis lupus
moderator
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 9:11 pm

Postod canis lupus » Čet Feb 01, 2018 12:44 pm

I'm gonna make him an offer he can't refuse

Korisnikov avatar
Hobo
Site Admin
Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 8:16 pm

Postod Hobo » Čet Feb 01, 2018 2:29 pm

Fancy
Moze da pomogne da se predje kaljuga ali nije za iole duze nosenje.

Korisnikov avatar
ОХОТНИК
moderator
Pridružio se: Pet Dec 21, 2012 10:45 am

Postod ОХОТНИК » Čet Feb 01, 2018 4:10 pm

Одличне!
Када би ово имао на ногама боље би било да ходам на рукама. :mrgreen:
Е сад нећу ни како ја хоћу!

Korisnikov avatar
t03a
Pridružio se: Uto Mar 27, 2012 9:41 am

Postod t03a » Čet Feb 01, 2018 6:57 pm

canis lupus napisao:А, шта кажете :P
https://eviraltrends.com/products/water ... -protector

Vidi, mozes da nabavis ove sa tufnicama samo gledaj da te niko ne vidi u njima u sumi. Ne garantujem da kad naidjes na lovce nece da te ucmekaju ili je*u ili oba ne nuzno logicnim redosledom :teasing-poke: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
scio me nihil scire
ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα hèn oîda hóti oudèn oîda
Tout ce que je sais c'est que je ne sais rien
I know that I know nothing

Korisnikov avatar
Pan
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 12:29 am

Postod Pan » Čet Feb 01, 2018 8:00 pm

Na stranu idiotski izgled i cena...
Jedared ja na pecanju, krene kisa, palo nebo na zemlju. A ja u patikama - obala zemljana, sa samo par busena trave.
Obujem najlon kese da ne ispohujem nove patike, i nakon par sati budem fasciniran.
Prvo, blato nije samleveno i preorano kramponima sa obuce, pa da se lepi u kilogramima na djon, nego hodas brate ko covek, a blatnjava obala bude kao testo, kompaktna.
Pritom noge suve, patike ciste. I to nisu bile neke ultra kvalitetne kese nego nesto sto sam nasao po torbi, obicni plasticni cegeri iz prodavnice. Od tada, dve omanje kvalitetne kese djubretarke uvek u torbi. 'Leba ne traze.

Sta hocu da kazem.
Jes' da sa ovim na nogama nesh jebat', ali kesa na obuci - vrlo prakticna stvar.

Korisnikov avatar
ОХОТНИК
moderator
Pridružio se: Pet Dec 21, 2012 10:45 am

Postod ОХОТНИК » Čet Feb 01, 2018 8:28 pm

Pan napisao:Jes' da sa ovim na nogama nesh jebat', ali kesa na obuci - vrlo prakticna stvar.

С кесама на ногама можеш слободно да седнеш испред сеоске продавнице и да попијеш пово, са ОВИМ на ногама велике су шансе да попијеш патос. Балкан, Брале... :handgestures-thumbupleft:
Е сад нећу ни како ја хоћу!

Povratak na “Odeća , Obuća , Transportna oprema”