Film - Povratak

(Knjige, Video i korisni linkovi)

Moderator: StepenWolf

Korisnikov avatar
simex333
Pridružio se: Pon Jan 19, 2015 1:36 pm

Film - Povratak

Postod simex333 » Sub Jan 23, 2016 12:52 am

Posto smo svi ljubitelji prirode, a mnogi i love. Sve preporuke za ovaj film, pogledao sam ga veceras i moram da zeznem jos nekog da pogleda :)
Preporucujem da gledate u muskom drustvu zato sto podseca na western, mada vise zbog vremenskog intervala. Cisto da vam lepsa polovina ne ukine biranje filmova na neodredjeno ( moja kaze da je dobar ali jako tezak, znaci gledam Sandru Bulok ovog meseca ) :)
Film je baziran na prici o traperu koji se vraca iz "mrtvih" posel tancovanja sa meckom. Ista tema je i u ovom filmu : http://www.imdb.com/title/tt0067388/?re ... lmg_act_51 ali je Povratak bolje odradjen.
Ovo je za sve one koji uzivaju i prirodi iz fotelje ovaj vikend, bar dok Veseli ne okaci slike :)

Korisnikov avatar
BlackPanther
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 2:20 pm

Re: Film - Povratak

Postod BlackPanther » Pon Jan 25, 2016 7:56 am

Jel ti mislis na film "The Revenant" (Povratnik) sa DiCaprio-m ili bas na ovaj ciji si link okacio?
Svakako su oba o ovom liku
"Be the best you can be and do the best you can do. You want results? Then put in the work...PERIOD!"

Korisnikov avatar
simex333

Postod simex333 » Pon Jan 25, 2016 8:38 am

Mislim na The Revenant , a ovaj ci sam link okacio radjen je na osnovu iste price. Samo je povratak odradjen bolje :)
ps. Izvinjavam se zbog greski u kucanju. Mislio sma lova, a ne love. Imam malih problema sa telefonom, pritiskam vise tipki a nism obracao paznju sta sam iskucao.

Korisnikov avatar
gray_wolf
Pridružio se: Sre Feb 01, 2012 6:23 pm

Postod gray_wolf » Sre Jan 27, 2016 11:14 pm

Гледо тај "Повратак" целих 15 минута и сморио се,немам снаге да наставим,ионако оно што ме занима Мирољуб је издвојио и послао ми. Од свих филмова,серија и документараца везаних за аутдор,мени се некако највише од свих свиђају Муншајнери :auf:

Korisnikov avatar
simex333

Postod simex333 » Čet Jan 28, 2016 8:31 am

gray_wolf napisao:Гледо тај "Повратак" целих 15 минута и сморио се,немам снаге да наставим,ионако оно што ме занима Мирољуб је издвојио и послао ми. Од свих филмова,серија и документараца везаних за аутдор,мени се некако највише од свих свиђају Муншајнери :auf:

Hahaha iskusno :) Samo si zaboravio Memedoviceve svinjokolje, kulen majstore,... :) Mora da se mezi ;)

Korisnikov avatar
gray_wolf
Pridružio se: Sre Feb 01, 2012 6:23 pm

Postod gray_wolf » Čet Jan 28, 2016 7:23 pm

Свињокоље проживљавам сваке зиме,по више комада,а Мемедовић ме исто мрачи,давно сам га престао гледати.

Povratak na “Biblioteka”