Kosmaj 02.2018.

Moderator: StepenWolf

Korisnikov avatar
mbole
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 12:07 am

Re: Kosmaj 02.2018.

Postod mbole » Uto Feb 27, 2018 10:27 pm

Pele napisao:...Jedno pitanje:Kojim ustanicima je spomenik namjenjen?Po izgledu bih reko narudzbina KP YU....

Koliko se secam, politicke provokacije su zabranjene na forumu?
Ako nisu da ti odgovorim kako spada, a ako jesu, nek neko pobrise i tvoje i moje "pitanje".

Korisnikov avatar
Pele
Pridružio se: Ned Nov 12, 2017 2:06 pm

Postod Pele » Uto Feb 27, 2018 11:24 pm

Moje pitanje je ozbiljno,a ne provokacija.O politici izbjegavam i privatno a kamoli negdje gdje joj nije mjesto.Ako zelis odgovori mi,al ne razumjem sta znaci kako spada.Ako sam pogrijesio nek brise moderator postove,sasvim je u redu i sa moje strane.Zadnji godina je niklo dosta spomenika,a na dosta starih raste trava,grafiti po njima su im svima zajednicki.Cinjenica je da na prostorima bivse SFRJ nema planinskog vrha bez spomenika od cistog betona koji svi izgledaju kao projekt jednog covjeka,zato slutim iz koje je ere,jos Veseli spomenu omladince.Vjerujte ako hocete,ako necete,sta da radim.

Korisnikov avatar
mbole
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 12:07 am

Postod mbole » Sre Feb 28, 2018 12:43 am

Ne pravi se blesav, jako dobro znas ko je dizao ustanak protiv okupatora u drugom svetskom ratu.

Korisnikov avatar
canis lupus
moderator
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 9:11 pm

Postod canis lupus » Sre Feb 28, 2018 8:28 am

Момци полако, прво да платите пиво један другом...

Пеле, данас се бар можеш информисати на сваком ћошку https://sr.wikipedia.org/sr-el/Космај
I'm gonna make him an offer he can't refuse

Korisnikov avatar
Pele
Pridružio se: Ned Nov 12, 2017 2:06 pm

Postod Pele » Sre Feb 28, 2018 12:03 pm

@Canis lupus
Upitah prije nego se informisah,sta cu sad.
Najvise me raduju postovi od Veselog bajkera a sad covjeku zatrovasmo temu,njemu najvece izvinjenje.
@mbole
Napiso sam sta sam napiso,opomenuo si me na svoj nacin.Svadju i provokaciju nisam htjeo,izvinjavam se i tebi i svim drugima koje uvrijedih,mada neznam cime.Zasto sad pises da se ne pravim blesav,zaista ne razumem.Ja mogu prestat da se pravim ,drugo mozda ne.U Srbiji u medjuvremenu i drugi prave spomenike za svoje ustanike,kamere snimaju,drzava gleda,niko im ne brani,i to malo juznije od Kosmaja.Ne zanima me politika,zato sam na ovom forumu,ne simpatisem ni sa jednima,obadvoji su za mene nesto iz proslosti.Ako pogrijesim slobodno me opomeni,prijavi il sta ja znam,al molimte nemoj da me vrijedjas.Iskreno zelim da na ovom ostane,odluci sam.

Korisnikov avatar
Nietzsche
Pridružio se: Čet Dec 03, 2015 7:17 pm

Postod Nietzsche » Sre Feb 28, 2018 2:37 pm

https://youtu.be/ZVwhaoKz9QQ

Nemojte na nas iz Republike Srpske, u manjini smo. Iako smo svi mi Crnogorci, treba nas zastiti... Pivo, dva, tri... u svakom slucaju, pa onda u diskusiju o partizanima, hajducima, uskocima i ostalim. :obscene-drinkingcheers:

Korisnikov avatar
druid
moderator
Pridružio se: Sre Dec 22, 2010 4:05 pm

Postod druid » Sre Feb 28, 2018 7:10 pm

Dobro si ga izgazio i, kao i uvek, lepo preneo. Ne mogu da ne primetim da je Mita stigao i tamo da se potpiše. Doktore, doktore...

Korisnikov avatar
BR_
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 7:22 pm
Kontakt:

Postod BR_ » Sre Feb 28, 2018 7:40 pm

Lele, javia se Sime..

Nego, Bole, zna se ko je digao ustanak protiv okupatora.No dok se ispekose prasici, Itler nagario Hazjaina pa skocili boljsevici da sruse kralja i usele se u njegove kuce, pa posle bilo sta bilo. :character-oldtimer:
Inimicus Inimici Mei Amicus Meus Est
Βασιλεὺς Βασιλέων Βασιλεύων Βασιλευόντων
Basileus Basileon Basileuon Basileuonton

Korisnikov avatar
veselibajker
Pridružio se: Čet Mar 22, 2012 12:24 pm

Postod veselibajker » Sre Feb 28, 2018 10:53 pm

После се чудите што пијем воду. Нису вам доста ласице у глави, него их још трујете разноразним глупостима.
Живи и пусти друге да живе!

Povratak na “Outdoors aktivnosti”