Zlatibor -Murtenica zimski kamp

Moderator: StepenWolf

Korisnikov avatar
ОХОТНИК
moderator
Pridružio se: Pet Dec 21, 2012 10:45 am

Re: Zlatibor -Murtenica zimski kamp

Postod ОХОТНИК » Ned Mar 26, 2017 12:09 am

Брале, ни теби изгледа памет није јача страна. :D
Све разумем, али који ће ти к...ц 15 кила на леђима кад си планирао такав темпо (или си у фазону, садо-мазо)!?
:text-bravo:
Е сад нећу ни како ја хоћу!

Bas Celik
Pridružio se: Čet Okt 27, 2016 6:01 pm

Postod Bas Celik » Ned Mar 26, 2017 8:48 am

Ranac mi je oko 5 kg jedini koji imam a sve ostalo se na to lako dopuni . Odneo i vratio 1 kg luca i tako svasta jos nesto. Uglavnom gledam na ovo kao na trening za neke druge duze akcije.

Korisnikov avatar
veselibajker
Pridružio se: Čet Mar 22, 2012 12:24 pm

Postod veselibajker » Ned Mar 26, 2017 9:24 am

Легија странаца је увек тражила физички спремне момке, а ни плате нису тако лоше + учење страног језика и путовање на егзотичне дестинације.
Живи и пусти друге да живе!

Korisnikov avatar
Pathfinder
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 1:13 pm

Postod Pathfinder » Ned Mar 26, 2017 9:46 am

ОХОТНИК napisao:Брале, ни теби изгледа памет није јача страна. :D
Све разумем, али који ће ти к...ц 15 кила на леђима кад си планирао такав темпо (или си у фазону, садо-мазо)!?
:text-bravo:

Znaš kako sam ja na svom prvom hajk-kampingu, "još jedne pantalone ako slučajno upanem u potok..." :D

Baš Čeliče, posle tolike ture, šta ti je sad da iskuješ jedan mač, ništa :teasing-poke: ;)
What is steel compared to the hand that wields it?

Korisnikov avatar
t03a
Pridružio se: Uto Mar 27, 2012 9:41 am

Postod t03a » Ned Mar 26, 2017 3:50 pm

Nije ovo naiva, ima tu da se tabana još kad je 15kg u rancu, nemam šta reci, svaka čast za akciju.

Ono kako god se pakujem, ranac bude 20 kila, sto bi kum rekao "fali ti još agregat pa imaš sve" :)
scio me nihil scire
ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα hèn oîda hóti oudèn oîda
Tout ce que je sais c'est que je ne sais rien
I know that I know nothing

DakiNS
Pridružio se: Čet Mar 05, 2015 10:18 am

Postod DakiNS » Ned Mar 26, 2017 4:17 pm

Čitam i razmišljam koji smo mi ziheraši . Kad idem na posao , ponesem svašta nešto u vrećici , da me sin pitao jel idem na kampovanje. kad krenem nekoliko dana u prirodu pita me , jel selim. Kada sam gradio kuću proširim i produbim temelj za par cm, tek toliko da se nađe . Žena ne dozvoljava da prodam kamp prikolicu , jer ko zna možda se opet nešto zakuva pa da ima neki krov nad glavom u slučaju rata. I pade mi na pamet lovačka kletva - Dabogda odma ulovio zeca ! Zeka ima dve tri kile , ali kad ga nosaš ceo lov u rancu , odvali leđa. Ovakve avanture nisu za mene. Ipak sam prematorio.

Korisnikov avatar
vlay
moderator
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 8:58 pm

Postod vlay » Ned Mar 26, 2017 4:37 pm

Trebali ste da vidite mene kada sam prvi put isao na ozbiljnije kampovanje. Kada smo stigli poceo sam da kocim 50 metara ranije da ponistim inerciju izazvanu tezinom ranca. :D :teasing-tease: :sad-roulette:
A sad idem k'o devojcica. :D
...a ja mislio da je zivot reka!

Bas Celik

Postod Bas Celik » Čet Mar 30, 2017 9:52 am

Znam da kad bih nosio 10 ne bih ni racunao da bilo sta nosim i to je idealna tezina za mene. 30-35 kg nosim zimi po snegu i tad prelazim 15-20 km i to je zaista pakao. Kad smo isli do crnogorske granice i nazad 180 km nosili smo oko 20kg u rancu posle 3 dana vise ga ne osecas tj ne bi ni mogao da hodas bez te tezine vrv bi se rastavio na komade. Ovih 15-ak mi nije previse ja sam 189 cm visok 93 kg tezak pa verujem da nam svima nije isto.

Bas Celik

Postod Bas Celik » Sub Dec 09, 2017 11:39 pm

Obicno kad idem u pesacenja krenem od kuce do destinacije pa se onda vracam jer tako najbolje upoznajem svet oko sebe. Malo po malo u svim smerovima. Ovog puta bilo je drugacije. Dakle krenem ti ja iz KraljevaSlika pa pored reke Ribnice Slika uputim se ka planinini GocSlika Slika Kad tamo neki svet slican meniSlika Naravno bio sam pozvan od strane Lakija i Bushcraft Serbia ekipe da im se pridruzim na kampovanju,oni su organizovali takmicenje a ja nagradu. Takmicari su imali zadatak da naprave sumski krevet, SlikaSlika zapale vatru , pronadju jednu cajnu biljku i zatim skuvaju caj.Slika

Bas Celik

Postod Bas Celik » Sub Dec 09, 2017 11:44 pm

Ispalo je da najmladji najbolje uce Slika

Povratak na “Outdoors aktivnosti”