Slike iz prirode

Moderator: StepenWolf

Korisnikov avatar
Pathfinder
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 1:13 pm

Re: Slike iz prirode

Postod Pathfinder » Sub Mar 02, 2019 3:55 pm

Slika
What is steel compared to the hand that wields it?

ostres
Pridružio se: Čet Dec 27, 2012 2:29 pm

Postod ostres » Sub Mar 02, 2019 9:58 pm

Slika

Slika

Slika

Slika

Korisnikov avatar
gray_wolf
Pridružio se: Sre Feb 01, 2012 6:23 pm

Postod gray_wolf » Čet Mar 14, 2019 9:31 pm

Равница у ово доба

Slika

Не знам зашто,дал' ми је убајано,или сам само природно ненормалан,али пут ме увек наведе кроз трн и канал

Slika

Slika

Korisnikov avatar
StepenWolf
moderator
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 8:34 pm

Postod StepenWolf » Pet Mar 15, 2019 12:32 am

Uteši se bre.
Nisi ti lud, al si možda malečno nenormalan :D :D :D

Korisnikov avatar
stefan
Global moderator
Pridružio se: Sub Okt 23, 2010 8:02 am

Postod stefan » Uto Maj 28, 2019 1:35 pm

Auto bas I nije ambijent iz prirode ali je samo tu htela da pozira
Slika
Mora da se voli,ne moz' mehanicki!

Korisnikov avatar
veselibajker
Pridružio se: Čet Mar 22, 2012 12:24 pm

Postod veselibajker » Sub Jun 29, 2019 8:52 pm

Гледајући бројне прилоге на тему боравка у природи, одчучио сам да се и ја одважим за нешто слично.
У фебруару је било неких вируса који ми нису пријали. Терапија је почела на Церу.

Slika

Slika

Slika

Иако сам одавно планирао, до ове године нисам отишао на Вршачке брегове. Био је то врло пријатан мартовски дан и шетње уз погранично камење.

Slika

Slika

Slika

Март је изненадио лепим временом. Због неких непланираних дешавања, тог викенда остао сам усамљен у шетњи око Гарашког језера и по Букуљи. Већи број пластичних флаша у природи још нисам срео као у току тих 20-ак километара.

Slika

Slika

Slika

Група мала, али не баш одабрана. Кренули на Бешњају да видимо како је то кад се хода, а не пеку пилићи.

Slika

Slika

Slika

Ова априлска шетња није била довољно добра. Жандармерија нам је украла део путање због њиховог гађања. Друг члан форума, такорећи моодератор, чека да довршимо где смо стали.
Препознајте познати водопад снимљен с горње стране!

Slika

Slika

Slika
Живи и пусти друге да живе!

Korisnikov avatar
veselibajker
Pridružio se: Čet Mar 22, 2012 12:24 pm

Postod veselibajker » Sub Jun 29, 2019 9:12 pm

Тамо негде после Горњег Милановца, у земљи Србији, има неко брдо на ком је камење тврдо. Окупила се група, сели у три приватна возила и отишли да виде чудо. Због неких мање спремних сасекли смо план и завршили шетњу након доласка у Брђане.

Slika

Slika

Slika

Кад немам где, ја одем на Тару. Тако и међеди саТаре. Користио сам кишне дане да тестирам кабаницу коју сам добио на поклон од једног овдашњег члана, а притом сам отишао да проверим где је тај Козји рид, највиши врх Таре на српској страни. Док сам се враћао спознао сам блиски сусрет човека и муње. Не директан сусрет.

Slika

Slika

Slika

Тамо негде на истоку, у држави Бугарској, има један град Видин. У њему можете погледати стару тврђаву коју зову Баба Вида. Ако одатле кренете мало јужније, доћи ћете до Белоградчика, познат по још једној тврђави комбинованој с природом. А природа се овде баш лепо разиграла. Тешко је снимити, треба погледати и удахнути.

Slika

Slika

Slika

Ако желите видети светло на крају тунела, онда крените мало јужније од Београда... и указаће вам се у виду два позната лица која чувају улаз у тунел. Још мало јужније па онда на исток и доћи ћете до Власине. Има воде, има туриста, има понека животиња... Сретох и Мирољуба, бициклисту из Владичиног Хана. Неки га знају као ковача ножева, али он се тиме одавно не бави. Први дан сам педалирао 40-ак км, а други дан отишао до врха Чемерника и маркирао неке лепе изворе воде.
Спавање у шатору и купање у језеру на месечини. Милина.

Slika

Slika

Slika

Јуче сам спознао бол на погрешном делу тела, или деловима тела. Узео туђе ГПС путање од много километара, скратио на 50-ак па завршио са 63 километра вожње бицикла по шумама Јужног Кучаја. Телефонског сигнала нема, осим на једном тајном месту близу шумске куће Валкалуци. Дивљих животиња има. Паса који би да ме грицну има. Две лисице, срна и раздрагани зец нису имали разлога за страх. Велика Брезовица због које сам све ово смислио није више она иста - асфалтирали су пут пре две недеље.

Slika

Slika

Slika

Нешто сам "утањио" с доласком ових топлих дана. Углавном због пословних обавеза.
Живи и пусти друге да живе!

Korisnikov avatar
ОХОТНИК
moderator
Pridružio se: Pet Dec 21, 2012 10:45 am

Postod ОХОТНИК » Uto Jul 02, 2019 12:22 am

veselibajker napisao:Велика Брезовица због које сам све ово смислио није више она иста - асфалтирали су пут пре две недеље.

Две године нисам ишао преко Велике Брезовице, након ове информације не верујем да ћу више икада. :handgestures-thumbdown:

Slika
Шта људи могу да прокопају када постоји интерес!?
Прођох кроз Мајданпек, мртав град са рупом у средини, туга.
Е сад нећу ни како ја хоћу!

Povratak na “Outdoors aktivnosti”