Ribolov

(Bushcraft, Woodcraft, Trapping i ostale primitivne veštine)

Moderator: vlay

Korisnikov avatar
gray_wolf
Pridružio se: Sre Feb 01, 2012 6:23 pm

Re: Ribolov

Postod gray_wolf » Uto Jul 18, 2017 7:09 pm

А сачма је Мајка Мара,одмах сви очисте пушке,па нек траже и доказују :mrgreen:

"Насиље рађа насиље!" док се не истреби супротна страна,тада ствари долазе на своје место :obscene-drinkingcheers:

bogavac
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 1:15 pm

Postod bogavac » Čet Jul 20, 2017 9:51 am

Jucerasnje popodnevno-nocno pecanje na gornjem delu z.morave.izmedju Pozege i Lucana.drugar i ja smo izasli da testiramo nove varalice koju smo dobili na kascicu od jednog vrh majstora za tu vrstu igracaka iz Ivanjice.
Slika

Slika

Slika
Dan je bio vrlo uspesan,bilo ih dosta klenovanod pola kila ali samo sam jednog slikao koji je bio bas vredan toga...
Slika

Slika
Uhvacen pred sam kraj dana.klen nije neki borac ali ovaj je uhvacen u matici tako da borba nije izostala.rekao bih da se riblji fond popravlja,najvise zahvaljujucu propasti privrede jer "Budimka" iz pozege ne radi vec duze vreme a i bojadzije iz Arilja nisu toliko brojne pa nema trovanja toliko.sta ces,ili ima dzema i gaca(cuveni ariljski ves i pamuk,ne znam otkud pamuk u arilju)ili ribe,ne moze oboje u isto vreme.jer tako smo u situaciji...

Korisnikov avatar
odiseys
muzičar
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 4:33 pm

Postod odiseys » Pet Jul 21, 2017 1:51 pm

veselibajker napisao:Насиље рађа насиље.

ne moze drugacije !
... ali "healthy boundaries" treba da se postave!

Meni vise smetaju ova dva debeljana koja oru po parku,... Tom Soyer na asfaltu!
Podjednako su obe strane hibridna nedodoscad, i imaju jednake sanse da izumru sa prvim Power Blackout-om duzim od 24 sata

Tomislav Dretar kaze: da podvrgne
Ivan Saric: da vlada

..... Jeruzalemski prevod, bas kao i Danicic/Karadzic daju najbolji smisao jer tamo se kaze "da bude gospodar", sto ima za cilj uredjenje Gospodarstva, ili Gazdinstva. Utoliko Gospodar ili Gazda ima i obavezu da uredjuje Gospodarstvo, ne samo da tamani, isposti, i unisti....
Genesis 1:26
Potom reče Bog: da načinimo čovjeka po svojemu obličju, kao što smo mi, koji će biti gospodar od riba morskih i od ptica nebeskih i od stoke i od cijele zemlje i od svijeh životinja što se miču po zemlji.

Toliko u "ubijanju zivotinja", a ovi Aktivisti mi idu na Tzwetka isto kao i silovanje sa Politicki Korektnim.... trt, mrt.......
A little flesh, a little breath, and a reason to rule all – that is myself

Korisnikov avatar
Pan
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 12:29 am

Postod Pan » Pet Jul 21, 2017 6:22 pm

I bre, sto nisi blize da mi dodas malo toga... :teasing-tease:

Korisnikov avatar
mbole
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 12:07 am

Postod mbole » Pon Feb 11, 2019 2:19 am

Mozda i pocnem da se zanimam tim pecanjem... :)

Slika

Povratak na “"Into the primitive"”